آیا قصد دارید در تعطیلات با فرهای زرق و برق دار زنگ بزنید؟ خوب ، شما به مناسبت نیازی به اهدافی ندارید - هر روز از آنها استقبال می شود! خود را از هزینه های بزرگ صرفه جویی کنید و این غلتک های جادویی ریز را به دست آورید تا فرهای کاملی در یک جیف دریافت کنید.

 
غلتک مو یک ساختار لوله است که گرم می شود و به مو ریخته می شود تا فر یا موج مشخص تعریف شود. غلطک مو برای یک ظاهر طراحی سریع عالی است. به طور معمول ، آنها در جایی بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشند تا جادوی خود را انجام دهند. در حال حاضر بهترین 10 غلطک داغ موجود در بازار را گردآوری کرده ایم. نگاهی بیاندازید!
 
محصولات چک قیمت
قیمت های Conair Jumbo و Super-Jumbo Rollers Hot را بررسی کنید
قیمت بررسی قیمت بخار مولکولی حرفه ای Caruso
قیمت چک کردن غلتک مو با تهویه مطبوع Remington
قیمت بررسی غلتک مو BabylissPro Nano Titanium
ابزارهای Calista Tools Icon Rollers Hot Rollers Check Check Price
بررسی قیمت موج Fried Body And Shine Body And Shine
غلطک های گرم گرم T3 بررسی قیمت
قیمت چک لیست سفرهای Revlon Tourmaline Curls-To-Go
غلطک های داغ Campbell Mcauley Ionic بررسی قیمت
غلطک سرامیکی CHI Smart Magnify غلتک را بررسی کنید
 
10 حلقه داغ برتر برای فرهای حجیم و تند و تیز
1. Conair Jumbo و Super-Jumbo Hot Rollers CHV14X
 
Conair Jumbo و Super-Jumbo Hot Rollers CHV14XPinit
 
این غلتک های موی سرامیکی جامبو موهای شما را به سرعت تنظیم کرده و درخشش طولانی مدت را به آن منتقل می کنند. آنها با تکنولوژی سرامیک تزریق می شوند تا گرمای مداوم را برای فرهای طولانی مدت فراهم کنند. با 12 قطعه موجود در ابعاد فوق العاده جامبو ، شما می توانید در عرض چند دقیقه فر و موج های گسترده ای ایجاد کنید. غلطک ها در سه اندازه مختلف عرضه می شوند: 1 اینچ ، اینچ و 1 اینچ. این مجموعه شامل 4 غلتک فوق العاده جامبو و 8 غلتک جامبو با مجموعه ای از گیره های سیم برای نگه داشتن ایمن است. دارای 12 تنظیم حرارت مختلف است.
 
طرفداران
آسان برای استفاده
استاتیک ایجاد نکنید
بدن را به موهای ریز اضافه کنید
فرها در جای خود باقی می مانند
منفی
خیلی سریع گرم کنید
 
 
 
بازگشت به TOC
 
2. غلطک بخار مولکولی حرفه ای Caruso
 
 
غلطک بخار مولکولی حرفه ای Caruso Pinit
موها می توانند هنگام مرطوب شدن بهتر شوند. کاروسو این غلطک ها را ایجاد کرده است که از قدرت بخار برای ایجاد فرهای حجمی در اندازه های مختلف استفاده می کند. علاوه بر این ، بخار موهای شما را شرایط می کند و ساکن نمی شود. این غلتک های کف نرم با رطوبت تزریق می شوند که به هر رشته نفوذ می کند و فرهای زیبا ، براق و ماندگاری به شما می دهد. دارای 30 غلطک کف در اندازه های مختلف.
 
 
طرفداران
موهای خود را در مدت زمان 30 ثانیه ببندید
عالی برای انواع مو
حتی به فر
منفی
موهای شما را سرخ می کند
 
 
بازگشت به TOC
 
3. Remington Ionic کولرهای مخصوص مو
 
Remington Ionic Conditioning Rollers مو Pinit
با استفاده از غلطک های مو Remington Ionic Conditioning موهای زرق و برق دار زرق و برق دار و موذی ایجاد کنید. این غلتک موها برای ایجاد فرهای ماندگار از موم حرارتی منحصر به فرد استفاده می کنند. هسته موم به غلتک ها اجازه می دهد تا گرمای زیادی را در خود نگه داشته و فرهای حجمی را در هر زمان ایجاد نکنند. آنها بر روی سطح آن بافت مخملی دارند ، بنابراین فرهای شما یخ زدگی کمتری دارند و درخشش بیشتری دارند. همچنین ، آنها به مجموعه ای از کلیپ های J عرضه می شوند که به شما امکان می دهد غلطک های موهای خود را بدون خیس شدن محافظت کنید.
 
طرفداران
لمس خنک به پایان می رسد
فرهای مرتب و بهاری
از آسیب و سرخ شدن جلوگیری کنید
کلیپ های J رنگی
منفی
درپوش های انتهایی به اندازه کافی محکم نیستند.
 
 
بازگشت به TOC
 
4- غلطک مو BabylissPro Nano Titanium
 
غلتکهای مو BabylissPro Nano TitaniumPinit
این غلتک مو به دلیل اینکه از سرامیک با کیفیت بالا ساخته می شوند یک شرط خوب است. از آخرین فناوری های نانو استفاده می کند که باعث ایجاد گرما از داخل مو می شود و قفل های شما را آبرسانی و نرم نگه می دارد. این به حفظ ثبات حتی در تنظیمات دمای بالا کمک می کند. این مجموعه شامل 20 غلطک در دو اندازه ، ⅜ و ½ اینچ و 20 کلیپ کد رنگی برای ایجاد فرهای کوچک و متوسط ​​است. گرمای مادون قرمز برای گرم کردن سریعتر موها از داخل نفوذ می کند.
 
طرفداران
سبک وزن
فرهای نرم و طبیعی به وجود آورید
زمان گرمایش سریع
درخشش
منفی
گران
5. مجموعه سبک های کوتاه Calista Tools Ion Hot Rollers
 
ابزارهای Calista Ion Hot Rollers با سبک کوتاه SetPinit
این غلتک های مو کوتاه گزینه هایی مناسب برای موهای زائد را برای افراد دارای موهای کوتاه ارائه می دهند. آنها از فن آوری گرمایشی PTC برخوردار هستند که به غلطک ها اجازه می دهد تا حرارت ثابتی تولید کنند و تا 20 دقیقه داغ بمانند. دارای دو تنظیم دما و یک نشانگر گرما است. این ابزار 3 دقیقه طول می کشد تا کاملاً گرم شود. همچنین ، هر غلتک مو با پودرهای معدنی چند عنصر و یونهایی که رطوبت موهای شما را منتقل می کنند تزریق می شود. این غلتک ها می توانند برای افرادی که موهای کوتاه و ضخیمی دارند ، کمک بزرگی به خرج دهند زیرا اطمینان از نفوذ گرما در هر رشته مو را دارند.
 
طرفداران
سبک وزن
سفر مناسب
مناسب برای انواع مختلف مو
منفی
گرمای بیش از حد
 
 
بازگشت به TOC
 
6. جان فریدا موج و درخشش صاف
 
موج فر و جان فریدا و موجهای شاد Pinit
بیش از 20 سال است که محصولات موی جان فریدا تعریف کننده ی سبک است و به بسیاری از افراد کمک می کند موهای خشک و سرخ شده خود را به قفلهای بی نقص و ابریشمی تبدیل کنند. WWE های صوتی John Frieda Body And Shine Smooth دارای 5 غلطک جامبو است که فرهای زرق و برق دار و موجی ایجاد می کنند. آنها برای نتیجه سریع در 2 دقیقه گرم می شوند. همچنین شامل یک ژنراتور با ولتاژ بالا است که نسبت به سایر غلطک های یونی 50٪ یون بیشتر می دهد. این غلتکهای مو مطبوع این امکان را به شما می دهند که بتوانید قابلیت مدیریت موهای خود را کاهش داده و باعث کاهش فرسایش و استاتیک شوید.
 
طرفداران
کوتیکول های مو را صاف می کند
به موهای خوشگل سالن مانند می دهد
به فرهای خود آسیب نرسانید
منفی
 
برای موهای ریز مناسب نیست
 
 
بازگشت به TOC
 
7. غلطک های گرم گرم T3
 
غلطک های داغ پرشرت T3 Pinit
این غلتک های گرم با قدرت بالا به بخاری های PTC تزریق می شوند که به آنها اجازه می دهد تا تنها در 3 دقیقه تا 250 درجه فارنهایت گرم کنند. آنها برای کنترل متعادل دما ، میزان وات خود را تنظیم می کنند. آنها یک هسته آلومینیومی با درجه بالا دارند که به حفظ و انتقال حرارت حتی یک ظاهر طراحی کمک می کند. بافت مخملی موهای خود را در طی فرش کردن مو گیر می کند. این غلتک ها همچنین موهای ساکن را در موهای شما از بین می برند و شما را با فرهای نرم ، ابریشمی و بدون حاشیه رها می کنند. فناوری T3 Tourmaline یونها و گرمای مادون قرمز را برای گرم شدن سریع و سالم ساطع می کند.
 
طرفداران
فرهای با حجم بالا ایجاد کنید
برای موهای مختلف مو مناسب است
فرهای ماندگار
منفی
غلطک ها سنگین هستند.
 
 
بازگشت به TOC
 
8. Revlon Tourmaline Curls-To-Go Hoursetter Travel
 
Revlon Tourmaline Curls-To-Go سفر Hirstetter Pinit
با این 10 غلتک موی راحت و راحت ، موهای تیز و شاداب بگیرید. غلطک های مو Revlon Tourmaline با پوشش سرامیکی سه گانه تزئین شده که موها را به سرعت با یک انتهای صاف ابریشمی تنظیم می کند. این غلطک ها دارای یک کیسه ذخیره سازی هستند که به شما امکان دستیابی به فرهای کامل حتی در مواقع را می دهد. آنها گرماي بهينه براي آسيب و سرمازدگي كمتر فراهم مي كنند. فناوری یونی تورمالین به تعادل بار کمک می کند و موهای شما صاف ، ابریشمی و براق می شود.
 
طرفداران
آسان برای استفاده
سبک وزن
برای موهای نازک و شکننده ایمن است
منفی
غیر بادوام
 
 
بازگشت به TOC
 
9. Campbell Mcauley Ionic Rollers Hot
 
Campbell Mcauley Ionic Hot RollersPinit
با استفاده از غلطک های گرم Ionic Campbell Mcauley ، فرهای زیبا ، پرزرق و برق و براق دریافت کنید. آنها به طور خاص طراحی شده اند تا سریع گرم شوند و ویژگی های خنک لمسی را برای یک ظاهر طراحی سریع و آسان داشته باشند. فن آوری گرمای PTC گرمای سریع و بدون آسیب را امکان پذیر می کند. غلطک های یونی یون های منفی کننده کننده و منفی ایجاد می کنند تا به مو شما رطوبت و درخشش طولانی مدت بدهد. تورمالین ضمن ایجاد حداقل موهای زائد ، به ایجاد فرهای نرم و براق تر کمک می کند.
 
طرفداران
شرکت محکم را فراهم می کند
موهای شما را خسته نمی کند
درخشش می دهد
منفی
غلتک های تک اندازه
 
 
بازگشت به TOC
 
10. غلتک های سرامیکی CHI Smart Magnify
 
غلتک سرامیکی CHI Smart Magnify Rollers Pinit
با رولر موی سرامیکی هوشمند CHI موهای زائد و بدون لکه دار را دریافت کنید. این غلتک های مخملی تا 15 دقیقه گرما را نگه داشته و فرهای زرق و برق دار ، براق و طولانی را ایجاد می کنند. این مجموعه با 9 غلطک با یک سکوی جمع و جور ارائه شده است. این شامل مجموعه ای از کلیپ ها برای نگه داشتن غلتک ها در محل بدون ایجاد موهای شما است.
 
طرفداران
نشکن، شکست ناپذیر
روی انواع مو موثر است
جلوی سرخ شدن را بگیرید
منفی
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
اکنون که از غلطک های داغ با بالاترین درجه آگاهی دارید ، اجازه دهید با مراحل پیگیری در هنگام استفاده از آنها آشنا شوید.
 
نحوه استفاده از غلطک های داغ
مرحله 1 - غلطک مو را با اندازه مناسب انتخاب کنید
مرحله 1 - سایز مناسب برای غلتک مو را انتخاب کنید
Shutterstock
 
با رعایت اصول اساسی طراحی ، بدیهی است که هر بشکه اندازه کوچکتر باشد ، فرهای شما کوچکتر خواهد بود. بنابراین ، اگر می خواهید فرهای ولگرد ، اندازه بشکه 1 ½ یا 2 اینچ را انتخاب کنید.
 
مرحله 2 - آماده کردن موهای شما
مرحله 2 - آماده کردن موی سر خود را
Shutterstock
 
در صورت اتمام وقت ، این مرحله می تواند اختیاری باشد. همچنین ، در حالت ایده آل ، موهای فر حتی روی موهای کثیف قرار می گیرند. اما اگر تصمیم دارید موهای خود را بشویید ، آن را کاملاً خشک کنید.
 
مرحله 3 - از اسپری محافظ گرما استفاده کنید
مرحله 3 - از SprayPinit محافظ گرما استفاده کنید
Shutterstock
 
در حین استفاده از غلطکهای گرم مقداری غبار را اسپری کنید تا از گرمازدگی جلوگیری شود. همچنین ، موهای مرطوب به سرعت می توانند یکدست شوند و در هیچ زمان موهای مشخصی به شما نمی دهند.
 
مرحله 4 - موهای خود را به بخش ها تقسیم کنید
مرحله 4 - موهای خود را به بخش ها تقسیم کنید
مرجع:ثانیکالا