دو مورد از بدترین کارهایی که می توانید در مورد موهای خود انجام دهید سبک و سفید کننده گرما است و بسیاری از ما مقصر هر دو هستیم. پیچش یا حلقه زنی ، صاف کردن یا خرد کردن اساساً یک چیز را هجی می کند - خطر. به گفته این ، بعضی اوقات سخت است که با موهای خود از خانه خود بیرون بروید و در حالت طبیعی قرار بگیرید. در مواقعی مانند اینها ، یک ظاهر طراحی گرما ضروری می شود.

 
سبک کردن موهای شما با گرما باعث شگفت انگیز به نظر می رسد ، اما آسیبی که به موهای شما وارد می کنند چیزی نیست که نادیده گرفته شود. سپس چگونه می توان موها را از گرما محافظت کرد؟ نگران نباشید ، روشی وجود دارد که می توانید کارهایی را که می توانید با سفت کن یا آهن حلقوی خود انجام دهید انجام دهید و آسیب ناشی از آن را به حداقل برسانید - بله ، از یک محافظ گرما استفاده کنید!
 
 
What-Is-Heat-ProtectantPinit
از طریق: منبع
 
محافظت از گرما چیست؟
محافظ گرما چیزی است که ضمن تشکیل سدی محافظ ، باعث رطوبت موها می شود و باعث می شود رطوبت هنگام اعمال گرما روی شفت های مو شما کاهش یابد. محافظ حرارتی فروشگاه خریداری شده معمولاً با فرمول ساخته شده است که شامل ترکیب دو سیلیکون - سیکلومتریک و دی متیکون است. در حالی که سیکلومتریکون موهای شما را مرطوب می کند ، دی متیکون آن را می پوشاند و باعث صاف شدن آن شده و از ریزش رطوبت جلوگیری می کند. بیشتر دستگاه های تهویه مطبوع ، محصولات رها شده و مواد منفجره حاوی دی متیکون هستند ، که باعث می شود موهای شما احساس صاف و براق به نظر برسد.
 
 
مزایای استفاده از محافظ های حرارتی
محافظ های حرارتی کوتیکول ها را روی ساقه موهای شما صاف می کنند و باعث می شوند موهای شما کمتر متخلخل شوند و بنابراین کمتر در معرض سرمازدگی هستند.
این رطوبت را به موهای شما باز می گرداند. موهای شما دائماً تشنه رطوبت هستند. استفاده از محافظ مخصوصاً قبل از گرم کردن موهای شما ، موهای شما را با وجود گرما حفظ می کند.
با اضافه کردن یک لایه محافظ در بالای ساقه مو مانع از رطوبت می شود. این امر باعث می شود که موهای شما به دلیل عواملی مانند کم آبی ، گرما و یک محیط خشک ، رطوبت خود را در طول روز از دست ندهند.
این باعث می شود موهای شما با روان کردن آن ها قابل کنترل تر باشد ، به این معنی که موهای شما راحت تر جدا شده و لمس آن عالی است.
مزایای استفاده از گرما و محافظت ازPinit
از طریق: منبع
 
 
کدام یک محافظ حرارتی مناسب برای مو است؟
الکل
 
الکل پایه ای برای باقی ماندن مواد در محلول است. پس از اسپری کردن ، تبخیر می شود. در حالی که این ممکن است موهای شما را از گرما تا حدی محافظت کند ، احتمالاً الکل پس از تبخیر از موهای شما اثر خشک کردن را خواهد داشت و باعث می شود موهای شما چسبنده و ترد باشد ، بنابراین محصولات حاوی الکل برای موهای خشک توصیه نمی شود.
 
سیلیکون
 
سیلیکون ها ، به طور معمول dimethicone ، یک لایه بر روی موهای شما تشکیل می دهد و باعث می شود کوتیکول های شما صاف دراز بکشند ، بنابراین موهای شما سرخ نمی شوند. این ماده را می توانید در تهویه روزمره خود نیز پیدا کنید! اما به یاد داشته باشید ، اگر موهای روغنی دارید ، محصولی را با حداقل سیلیکون پیدا کنید ، زیرا باعث تقویت و ایجاد موهای شما چرب و صاف می شود. نگاه خوبی نیست!
 
پروتئین گندم هیدرولیز شده
این چیزها بمب است! این چیزی است که موهای شما خیس می شود و به تغذیه آن کمک می کند. موهای شما را نرم می کند. موهای شما از اسیدهای آمینه تشکیل شده است ، که هنگام اعمال گرما بر روی آنها شکسته می شود. این محصول آسیب را به حداقل می رساند زیرا پروتئین گندم است که تجزیه می شود و پروتئین موجود در موهای شما نیست.
 
Pvp / Dmapa Acrylates Copolymer
این یک لقمه است ، اما از اینکه چگونه به نظر می رسد مرعوب نشوید. Pvp مانند سیلیکون ها در پوشش موهای شما و جدا کردن آن کمک می کند. تعداد کمتری و محافظت بیشتر!
 
کواترنر 70
در محصولات نهایی بالاتر وجود دارد ، این باعث می شود موهای زائد پس از یک ظاهر طراحی گرما آزاد شود. این محصول موهای شما را صاف نگه می دارد تا زمانی که دوباره آن را شستشو دهید به جای پوشیدن لباس روز خود را.
 
 
Quaternary-70Pinit
محافظ های حرارتی طبیعی برای جلوگیری از آسیب دیدگی مو
روغن دانه انگور
روغن نارگیل
روغن آووکادو
روغن آفتابگردان
روغن زیتون
محافظت کننده های طبیعی-گرمائی-برای جلوگیری از آسیب رساندن به مو
از طریق: منبع
 
آیا روغن دانه انگور برای محافظت از مو از گرما مفید است؟
روغن دانه انگور نقطه سیگار کشیدن بسیار بالایی دارد ، به این معنی که حرارت زیادی را از رسیدن به موهای شما حفظ می کند. علاوه بر این ، یک سد محافظ نیز ایجاد می کند که تماس با ابزار یک ظاهر طراحی شده داغ شما با موهای شما را محدود می کند.
 
آیا روغن نارگیل محافظ خوبی در برابر حرارت است؟
همه می دانند که روغن نارگیل یکی از بهترین ترکیباتی است که می توانید برای موهای خود استفاده کنید. این ماده دارای خواص نفوذی است که از طریق ساقه مو شما می شود و آن را مرطوب می کند و باعث کاهش رطوبت می شود. این ماده محافظ گرما خانگی برای مو همچنین به دلیل خاصیت خنک کننده ، پوست سر و مو را در تابستان آرام می کند.
 
روغن آووکادو به عنوان محافظ گرما برای مو
در حالی که روغن آووکادو موهای شما را مرطوب و مرطوب نگه می دارد ، بلکه به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی عمل می کند و از موهای شما در برابر گرما در طول روز محافظت می کند. برای بهترین نتیجه می توانید از این روغن در ترکیب با روغنهای دیگر مانند دانه انگور و نارگیل استفاده کنید.
 
روغن آفتابگردان - ماده محافظ گرمای طبیعی مو
مانند روغن دانه انگور ، روغن آفتابگردان نقطه سیگار بالایی نیز دارد که باعث می شود از آن به عنوان ماده محافظ گرما به عنوان یک ماده ایده آل استفاده شود. علاوه بر این ، موهای شما را حالت می بخشد ، در حالی که موهای شما را وز نمی کند ، صاف و براق می کند.
 
روغن زیتون به عنوان پروتئین گرما
نکاتی برای محافظت از مو در برابر صدمات به طور طبیعی
در ابزارهای خوب سرمایه گذاری کنید مهم نیست که چقدر سعی می کنید از موهای خود محافظت کنید ، احتمالاً یک ابزار بد آسیب های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. ضروری است که از یک ابزار مناسب برای طراحی گرما استفاده کنید که دارای صفحات سرامیکی یا تورمالین و تنظیم گرمای قابل تنظیم باشد.
برای اتمام کار ، از درجه حرارت کم برای موهای ریز استفاده کنید زیرا برای انجام کار نیاز به گرمای زیادی ندارد.
از کمترین درجه حرارت شروع کنید و راه خود را پیدا کنید تا دمای مناسب موهای خود را پیدا کنید. هرگز از دماهای بالاتر از 275-300 درجه فارنهایت استفاده نکنید.
موهای خود را با جلسات هفتگی ماسک مو و روغن دادن به موهای خود درمان کنید تا از ماندگاری در شرایط عالی اطمینان حاصل شود.
از آرایشگر خود در مورد بهترین روش برای سبک کردن موهایتان مشاوره بگیرید.
اگر به سختی از ابزارهای طراحی گرما استفاده می کنید ، یک متخصص را برای انجام این کار در موارد خاص بدست آورید. نه تنها عالی به نظر می رسد ، بلکه به احتمال زیاد محافظ گرمای بهتری نیز دارند.
از یک محافظ گرما استفاده کنید تا دفعه بعد که صاف کننده خود را بردارید ، لازم نیست در مورد آن احساس گناه کنید زیرا می دانید که موهای شما خوب است. به این ترتیب شما موهای خود را با زیبایی و زیبایی در معرض دید زیبایی قرار می دهید.
 
آیا شما در زمینه محافظت از گرما تجربه ای دارید؟ در مورد نظرات خود در بخش نظرات در زیر بگویید.
مرجع:ثانیکالا