آیا بعد از سفید شدن یا رنگ کردن آن بلوند ، موهای برنجی در موهای شما وجود دارد؟ اگر چنین است ، برای رفع این مشکل باید از تونر مو استفاده کنید. رنگ آمیزی مو یک راه حل اعجاب انگیز است که باعث خنثی کردن رنگ های قرمز ، نارنجی و زرد در موهای سفید شده شما می شود. معمولاً با رنگهای سبز ، آبی و بنفش موجود است ، تونرهای رنگی شما طبیعی تر به نظر می رسند. تن های زرد در موهای شما را می توان با یک تونر بنفش ، سایه های نارنجی با یک تونر آبی و سایه های قرمز با یک تونر سبز تهی کرد.

 
تونرهای مایع دائمی Wella Color Charm برخی از بهترین تونرهای موجود در بازار در حال حاضر هستند. آنها در طیف وسیعی از 8 تونر قرار می گیرند که به سه خانواده طبقه بندی می شوند - خاکستر ، نقره و بژ. همه آنها را در زیر بررسی کنید!
 
 
محصولات
قیمت را بررسی کنید
T28 - ورزش بلوند
بررسی قیمت
T10 - ورزش بلوند
بررسی قیمت
T14 - Blonde Ash Blonde
بررسی قیمت
T18 - سبک ترین بلوند خاکستری
بررسی قیمت
T15 - بلوند بژ کم رنگ
بررسی قیمت
T11 - سبک ترین بلوند بژ
بررسی قیمت
T27 - بلوند بژ متوسط
بررسی قیمت
T35 - بلوند بژ
بررسی قیمت
WCC_PermanentLiquidToners_ChartPinit
1. نقره
 
T28 - ورزش بلوند
 
T28 - BlondePinit طبیعی
قبل از استفاده از این تونر موهای خود را به رنگ زرد روشن کنید تا سایه ای بلوند طبیعی به دست بیاید.
 
 
 
T10 - ورزش بلوند
 
T10 - BlondePinit رنگ پریده
 
پیش از این به عنوان بانوی عاج معروف بود ، این تونر موهای بلوند از قبل سفید شده شما سبکترین سایه پلاتین یا نقره ای را به شما می دهد. رنگهای بنفش بنفش این تونر رنگ زرد-نارنجی موهای شما را از بین می برد.
این تونر که قبلاً به عنوان بانوی نقره ای شناخته شده بود ، حاوی تیره آبی بنفش است که یک رنگ مایل به خاکستری کم رنگ را به موهای زرد کم رنگ شما قبل اضافه می کند و در نتیجه رنگ موهای بلوند خاکستری کم رنگ را به وجود می آورد.
 
 
 
T18 - سبک ترین بلوند خاکستری
 
T18 - سبکترین Ash BlondePinit
برای خلاص شدن از شر نورهای برنجی از موهای زرد از قبل سفید شده خود ، برای به دست آوردن سبکترین رنگ بلوند خاکستری خاکستری از این تونر بنفش استفاده کنید. این تونر قبلاً با نام بانوی سفید نیز شناخته می شد.
 
 
 
3. بژ
به طور طبیعی موهای قهوه ای سیاه یا قهوه ای تمایل به ایجاد تن های مایل به قرمز مایل به قرمز هنگام بلوند سفید دارند. برای از بین بردن این رنگ های برنجی ، موهای خود را قبل از سایه زرد طلایی روشن کنید و از یکی از تونرهای جذاب Wella Color Charm متعلق به خانواده بژ مانند T15 ، T11 ، T27 و T35 استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا یک رنگ مو جذاب داشته باشید که ترکیبی از سایه های بژ و طلایی طلایی است.
 
T15 - بلوند بژ کم رنگ
 
T15 - BlondePinit بژ کم رنگ
استفاده از تونر Wella Color Charm T15 بر روی موهای زرد طلایی از پیش روشن شده ، سایه های بلوند بژ کمرنگ شما را رها می کند.
 
 
 
T11 - سبک ترین بلوند بژ
 
T11 - سبکترین بژ بلوندPinit
هنگامی که این تونر بنفش سبز روی موهای زرد رنگی اعمال می شود ، نتیجه آن سایه روشن بلوند بژ است.
 
 
 
T27 - بلوند بژ متوسط
 
T27 - BlondePinit بژ متوسط
اگر می خواهید به دنبال سایه ای کمی تیره تر از رنگ بدست آمده از کاربرد تونر T11 باشید ، T27 بهترین انتخاب شماست. رنگ مو شما را به یک بلوند بژ متوسط ​​بلند می کند.
 
 
 
T35 - بلوند بژ
 
T35 - BlondePinit بژ
این تونر با رنگ بنفش و سبز با لغو کردن رنگ های نارنجی مایل به قرمز در موهای شما با طلای تیره ، سایه مناسب بلوند بژ را به شما می دهد.
 
 
 
پس از تصمیم گیری در مورد تونر مورد نظر برای استفاده ، دستورالعمل های داده شده در بخش بعدی را دنبال کنید تا حتی رنگ مو خود را بیرون بیاورید.
 
نحوه استفاده از تونر موی مایع دائمی Wella Color Charm
آنچه شما نیاز دارید
 
تونر مو مایع دائمی Wella Color Charm
توسعه دهنده 10 یا 20 جلد *
دستکش
پیراهن قدیمی
برس رنگ مو
کاسه شیشه ای
کلاه دوش
* از سازنده حجم بالاتر فقط باید زیر نظر متخصص رنگ آمیزی مو استفاده شود.
 
روند:
تونر و توسعه دهنده را در کاسه شیشه ای با نسبت 1: 2 مخلوط کنید (یعنی یک قسمت از تونر و دو قسمت از توسعه دهنده). یک آزمایش رشته انجام دهید تا ببینید که چقدر طول می کشد تا به نتیجه دلخواه برسید.
قبل از استفاده از تونر موهای خود را مرطوب کنید. سپس دستکش خود را بکشید و یک پیراهن قدیمی بپوشید تا از رنگ آمیزی دست و لباس خود جلوگیری کنید.
لایه های بالایی موهای خود را جمع کنید تا روند تسکین بخشی از قسمت زیر مو شروع شود.
تونر را به طور مساوی بر روی بخش های کوچک مو ، از ریشه تا نوک ، با برس رنگ آمیزی مو بمالید. پس از اتمام کار با قسمت پایین مو ، به قسمت بالایی بروید.
بعد از اینکه تونر را روی تمام موهای خود بمالید ، روی کلاه دوش بگذارید و به مدت 20 تا 30 دقیقه روی آن بگذارید. اگر تونر روی موهای شما بنفش یا آبی به نظر می رسد ، وحشت نکنید - این فقط بخشی از روند تسکین دهنده است.
بعد از زمان دستورالعمل ، تونر را با آب خنک کاملاً بشویید. از شامپو استفاده نکنید بلکه موهای خود را با نرم کننده مرطوب کنید. موهای خود را به مدت 24 ساعت با شامپو بشویید تا از تونر قبل از خاموش شدن آن جلوگیری شود.
شما از قبل می دانید که موهای رنگ شده به نگهداری زیادی احتیاج دارند. خوب ، موهای سرخ شده به نکات مخصوص نگهداری خود نیاز دارند که باید آنها را رعایت کنید تا تازه به نظر برسد. آنها را در قسمت بعدی بررسی کنید.
 
نکاتی برای حفظ موهای تن
اگر می خواهید موهای رنگ شده شما بیشتر طول بکشد ، به جای شستشوی آن با یک شامپوی معمولی ، دو بار در هفته از یک شامپو خشک یا شامپو عاری از سولفات استفاده کنید.
2-3 دقیقه قبل از شستن موهایتان حالت تهویه مطبوع را بمالید. این حالت باعث ایجاد موهای شما می شود و از بروز مجدد تن برنج جلوگیری می کند. استفاده از یک شامپو بنفش یا نرم کننده بنفش یک بار در هفته نیز کار می کند.
تونر مو مانند معجون جادویی است که می تواند رنگ مو رویاهایتان را به شما القا کند. و هیچ کس این کار را بهتر از Wella Color Charm انجام نمی دهد. پس برای چی منتظری؟ تونرهای موی مایع دائمی Wella Color Charm را امتحان کنید و از تجربه خود در بخش نظرات زیر مطلع شوید.
مرجع:ثانیکالا