موهای لگد طبیعی یک نعمت است. این چیزی بیش از مو است - این یک نگرش است. اما کسانی که موهای لگد دارند ، مبارزه با حفظ آن را می دانند. شما شروع به مسواک زدن می کنید ، و این یک توپ از frizz و tangles می شود. شما فقط ساعت ها را صرف آن می کنید تا زیبا به نظر برسید. این باعث می شود که آرایشی برای موهای واقعاً بدون حاشیه ، نرم و صاف آرزو کنید. اما ، سلام! برای به دست آوردن فرهای زیبا ، شما باید شروع به استفاده از بهترین شامپوهایی کنید که مخصوص موهای مجعد فرسوده هستند. برای شما خوش شانس است ، من لیستی از 15 شامپو برتر را برای موهای طبیعی لمس کرده ام. بخوان تا بیشتر بدانی!

 
محصولات چک قیمت
قیمت روغن کرچک سیاه و سفید و مقاومت در برابر شامپو را بررسی کنید
قیمت بررسی شامپو بدون سولفات سولفات وانیلی سیاه دختر
قیمت بررسی شامپو مزایای رطوبت Elucence
قیمت بررسی شامپو روغن آرگان مراکشی اول گیاه گیاهان دارویی
قیمت بررسی شامپو مرطوب کننده طبیعی Kinky-Curly Come Come
نه کنسولی مادر شما حرکت قیمت تعریف شامپو را تغییر می دهد
طراحی بادام و شامپو بادی و آووکادو را بررسی کنید
قیمت بررسی شامپو تقویت کننده رطوبت Hydratherma Naturals
قیمت بررسی شامپو مرطوب کننده و نرم کننده خاله جکی
قیمت بررسی شامپو سیاه صابون مرطوب کننده Alikay Naturals
15 شامپو برتر برای فرهای طبیعی نوع 4
 
1. شامپو روغن کرچک سیاه جامائیکا جامائیکا را تقویت و بازیابی کنید
 
روغن کاستور سیاه Shea مرطوب جامائیکا تقویت و بازیابی شامپوPinit
آیا می خواهید قفل های خود را با یک شامپو طبیعی تغذیه کنید؟ یک بطری شامپوی روغن کرچک سیاه و سفید جامدائا جامائیکا را انتخاب کنید. این شامپو روشن کننده مناسب برای کسانی است که به طور مرتب موهای خود را رنگ می کنند ، صاف می کنند و گرم می کنند. این گیاه حاوی کره ارگانیک و روغن کرچک جامائیکا است که با تقویت موهای شما از درون ، رشد مو را تقویت می کند. همچنین باعث می شود که خاک ایجاد شده از پوست سر شما خارج شود و با مرطوب کردن آنها ، کوتیکول های آسیب دیده را ترمیم کند. در کل ، این شامپو از ریزش مو جلوگیری می کند و وضعیت موهای شما را بهبود می بخشد.
 
 
طرفداران
شکستگی را کاهش می دهد
عطر دلپذیر
موهای شما را نرم می کند
اثرات طولانی مدت
منفی
هیچ یک
 
 
 
بازگشت به TOC
 
 
2. شامپوی بدون سولفات وانیلی سیاه دختر کارول
 
ShampooPinit بدون سولفات سولفات بدون سولفات و کارول ، دختر کارول
 
با استفاده از شامپوی سیاه وانیلی کارول ، مقدار مناسب رطوبت را به قفل های خود منتقل کنید. این شامپو رطوبت را بدون وزن کردن موهای شما باز می گرداند. این ماده حاوی آب آلوئه ورا است که موهای شما را آبرسانی می کند و باعث نرم و کنترل می شود. این گیاه با ترکیبی عجیب و غریب از عصاره های شبدر شیرین و عصاره گل رز ساخته شده است که به شما درخشش درخشانی می بخشد. این شامپو برای موهای خشک و شکننده ایده آل است.
 
طرفداران
 
کنترل می کند
قوام صاف
مناسب برای تمام انواع مو
عطر دلپذیر
منفی
در ابتدا ریزش مو ایجاد می کند
 
 
 
بازگشت به TOC
 
3. شامپو از مزایای رطوبت Elucence استفاده می کند
 
Elucence رطوبت مزایا ShampooPinit
شامپو دارای مزایای رطوبت Elucence حاوی پروتئین های هیدرولیز شده و پلی ساکاریدها است که موهای خشک و شکننده را هیدراته می کند. این ترکیب حاوی لیپیدها و ویتامین هایی است که قفل های شما را مرطوب می کند. باعث بهبود بافت موی شما شده و فرسایش را از بین می برد. این شامپو آبرسان با عصاره های نارگیل تهیه شده که از شکستگی جلوگیری می کند. می توان از آن بر روی موهای بدون رنگ استفاده کرد.
 
طرفداران
خیلی خوب
موهای شما را کنترل می کند
می افزاید: به قفل های شما می درخشد
نتایج فوری
منفی
فرمول بسیار متمرکز
 
 
بازگشت به TOC
 
4- شامپو روغن آرگان گیاهان دارویی اول
 
اولین شامپو روغن پتروشیمی روغن آرگان مراکش
این شامپو جوان کننده حاوی 100٪ روغن آرگان خالص و یک مجموعه ترمیم کننده زیستی است که باعث تقویت هر رشته مو می شود. موهای شما را آبرسانی می کند ، خشکی را از بین می برد و بافت آن را بهبود می بخشد. این شامپو برای موهای مجعد فرسوده ایده آل است و فرهای شما را تعریف می کند و به آنها حجم می افزاید. این حالت خاصیت ارتجاعی مو را زنده کرده و پوست سر شما را زنده می کند. این گیاه حاوی روغن بادام ، ویتامین D ، روغن بذر کاملیا ، روغن آووکادو و روغن هسته هلو است که حاوی آنتی اکسیدان بوده و پوست سر را تسکین می دهد. در کل ، این شامپو باعث بهبود وضعیت موهای شما در بین دو شستشو می شود.
 
طرفداران
جلوی شکاف جلوگیری می کند
موهای شما را کنترل می کند
می درخشد
موهای شما را ابریشمی و نرم می کند
باقیمانده و ساخت آن را از پوست سر پاک می کند
خاصیت ارتجاعی را بهبود می بخشد
منفی
هیچ یک
 
 
 
بازگشت به TOC
 
5- شامپو مرطوب کننده طبیعی Kinky-Curly Come Clean طبیعی
 
ShampooPinit مرطوب کننده کننده طبیعی Kinky-Curly Come Come Clean Natural
این شامپو شفاف کننده به منظور از بین بردن بقایای آب سخت طراحی شده است و پوست سر خود را تمیز می کند. این ترکیب حاوی ترکیبی از پرتقال ماندارین و جلبک دریایی است که باعث حفظ تعادل رطوبت در موهای شما می شود. با اسید فیتریک ، یک عصاره گیاه منحصر به فرد که دارای خواص ضد التهابی است ، تدوین می شود. این شامپو عاری از مواد شیمیایی خشن مانند پارابن و SLS است. همچنین ادعا می کند با کاهش انتهای شکاف و شکستگی ، بافت موهای شما بهبود می یابد.
طرفداران
ایده آل برای موهای خشک و شکننده
تولید را حذف می کند
عطر میوه ای
مناسب برای موهای زنگ زده نوع 4
منفی
موهای خود را در ابتدا خشک کنید
 
 
بازگشت به TOC
 
6. نه Kinky مادر شما شامپو تعریف Curl را حرکت می دهد
 
نه Kinky مادر شما موی حلقانی را تعریف می کند ShampooPinit
این شامپو عاری از سولفات موهای شما را بدون سلب کردن روغنهای طبیعی آن تمیز می کند. موهای ناعادلانه را خسته می کند و به موهای شما گزاف می افزاید. این گیاه حاوی دانه انگور و عصاره گل یاس است که موهای خشک و آسیب دیده را حالت می دهد. با تغذیه آن از درون ، هر رشته مو را جوان می کند. باعث می شود که یخ زدگی را از بین ببرد و پرهای فرنگی را کاهش دهد تا فرهای نرم و ابریشمی به شما بخورد. این شامپو برای موهای نوع 3 (فرفری) و 4 (بد بو) مناسب است. با مرطوب کردن موهای شما ، انتهای تقسیم شده و خشکی را مبارزه می کند.
 
طرفداران
رایحه ملایم
حاوی مواد شیمیایی خشن نیست
اثر ماندگار
می درخشد
بر روی پوست سر خود ملایم باشید
منفی
هیچ یک
 
 
 
بازگشت به TOC
 
7. طراحی مواد ضروری بادام طبیعی و شامپو مرطوب کننده و دمنوش آووکادو
 
ملزومات طراحی بادام طبیعی و شامپو مرطوب کننده و ضدعفونی آووکادو شامپوPinit
این شامپو با گیاهان دارویی تغذیه می شود که باعث آبرسانی ، جدا کردن و تمیز کردن موهای شما می شود بدون اینکه روغنهای طبیعی آن را از بین ببرید. این شامپو خامه ای سبک ، با از بین بردن بقایای داخلی ، پوست سر شما را به آرامی پاک می کند. آووکادو و بادام رطوبت و درخشش تابشی را به قفل های شما می دهند. همچنین با تزریق پروتئین به موهای خشک و آسیب دیده موهای شما را تقویت می کند. ادعا می شود درست از اولین شستشو موهای نرم ، قابل کنترل و قابل ملاحظه ای آبرسانی به شما می دهد.
 
طرفداران
عاری از سولفات
موهای شما را کنترل می کند
فرهای خود را تعریف می کند
حجم را اضافه می کند
اثر ماندگار
منفی
می تواند موهای شما را چسبناک کند
 
 
بازگشت به TOC
 
8- شامپو تقویت کننده رطوبت Hydratherma Naturals
 
شامپو تقویت کننده رطوبت Hydratherma Naturals
شامپو تقویت کننده رطوبت Hydratherma Naturals حاوی عصاره طبیعی جلبک دریایی ، جلبک و جلبک دریایی است که موهای شما را سالم و مرطوب نگه می دارد. این ماده اسیدهای ضروری امگا 3 و امگا 6 را به هر رشته مو می بخشد تا رطوبت موجود در قفلهای شما را زنده کند. موها و پوست سر شما را جدا می کند ، نرم می کند و آبرسانی می کند. این ادعا می کند که خشکی را کاهش می دهد ، با شوره سر مبارزه می کند و ترشح سبوم را روی پوست سر شما تنظیم می کند. این شامپو با داشتن پروتئین مرغوب ، موهای شما را تقویت می کند و از شکستن آن جلوگیری می کند.
 
طرفداران
ایده آل برای موهای خشک و شکننده
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
فرمول متعادل pH
سرمازدگی و انتهای شکاف را کاهش می دهد
منفی
برای نشان دادن نتایج زمان می برد
 
 
بازگشت به TOC
 
9. خاله جکی اوه خیلی تمیز! شامپو مرطوب کننده و نرم کننده
 
خاله جکی اوه خیلی تمیز! شامپو مرطوب کننده و نرم کننده شامپوPinit
این پاک کننده مو مرطوب کننده با روغن نارگیل ، کره شی و روغن فوق العاده باکره غنی شده است که به شما موهای نرم ، تمیز ، سالم و آبرسانی می بخشد. این شامپو موهای ناعادلانه و یخ زده را لکه دار می کند. باعث تقویت و درخشش به قفل های شما می شود. خاصیت تغذیه کننده و مرطوب کننده آن باعث بهبود بافت مو شما می شود. این شامپو تمیز کننده ملایم ادعا می کند موهای شما را ابریشمی می کند ، فرهای خود را تعریف کرده و حجم آن ها را اضافه می کنید.
 
طرفداران
خشکی را کاهش می دهد
مناسب برای موهای بافتی ، آرام و رنگی
موهای شما را کنترل می کند
ایده آل برای موهای زبر و آسیب دیده
منفی
پوست سر شما پوسته پوسته می شود
 
 
بازگشت به TOC
 
10. شامپو صابون سیاه مرطوب کننده Alikay Naturals
 
Alikay Naturals مرطوب کننده صابون سیاه ShampooPinit
این شامپو مرطوب کننده بدون ایجاد موهایتان از روغن های طبیعی و رطوبت آن ، محصول را پاک می کند. این ترکیب حاوی پودر دانه کاکائو ، پوست چنار ، روغن درخت چای و صابون سیاه خام است. این ترکیبات گرمسیری طبیعی مو و پوست سر شما را تغذیه می کنند. ادعا می شود با تقویت هر فولیکول مو ، موهای آسیب دیده را بهبود می بخشد. از شکستگی جلوگیری می کند ، خشکی را کاهش می دهد و بافت مو شما را بهبود می بخشد. این شامپو روشن کننده آلی با شوره سر مبارزه می کند و پوست سر شما را تمیز نگه می دارد.
 
طرفداران
بی خطر برای موهای رنگ شده
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
اثرات طولانی مدت
رایحه ملایم
نتایج فوری
منفی
قوام آبکی
 
 
بازگشت به TOC
 
11. Camille Rose Naturals شستشو زنجبیل شیرین
 
Camille Rose Naturals شیرین زنجبیل پاک کننده RinsePinit
این شامپو مرطوب کننده با عصاره ریشه زنجبیل و عصاره لیمو تزریق می شود که پوست سر شما را با خاصیت ضد عفونی کننده تمیز و پاک می کند. همچنین حاوی روغنهای آنیسون ، کاسیا و کرچک بسیار مرطوب کننده است. این روغن های تقویت کننده موهای نرم ، ابریشمی و سالم به شما می دهند. این شامپو پوست سر شما را تغذیه کرده و رشد مو را تقویت می کند. همچنین نوید محافظت از موهای شما در برابر آسیب و شکستگی را می دهد.
 
طرفداران
عطر دلپذیر
موهای شما را نرم می کند
پوست سر را به خوبی پاک می کند
پوست سر شما را آبرسانی می کند
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
منفی
موهای خود را در ابتدا خشک کنید
 
 
بازگشت به TOC
 
12. شامپو مرطوب کننده Tgin Moisture غنی ​​از سولفات
 
ShampooPinit بدون سولفات رطوبت غنی Tgin Moisture
این شامپو با روغن نارگیل و روغن آملا غنی شده است که موهای شما را به آرامی پاک می کند و شکستگی را کاهش می دهد. با انتقال پروتئین ها به فولیکول های آسیب دیده مو ، موهای شما را از درون تقویت می کند. این شامپو ارگانیک باعث می شود موهای شما نرم ، ابریشمی و مرطوب شود. این شامپو با ترکیبات گرمسیری خود ، به زیبایی خود را معرفی می کند
مرجع:ثانیکالا