آنتی اکسیدان ها و مراقبت ضد پوستی ضد آلودگی پوست

اکثر ما در محیط های شهری زندگی می کنیم که پوست را تحت فشارهای شدید محیطی قرار می دهد
 
آنتی اکسیدان ها ، مواد آرایشی ضد آلودگی ، دستگاه های ضد عفونی کننده رادیکال آزاد ، سم زدایی شهری - می توانید انتظار داشته باشید که این کلمات کلیدی در سال 2017 محبوبیت بیشتری پیدا کنند ، زیرا تحقیقات علمی نشان می دهد تأثیر ویرانگر رادیکال آزاد بر پوست و سلامت ما. اکثر ما در محیط های شهری زندگی می کنیم که نیاز به یک رویکرد متفکرانه دارد. هوای آلوده شهری می تواند 100 (!) مضرتر از دود سیگار باشد (همانطور که می دانید نیز مضر است) ، به خصوص در روزهای گرم وقتی سموم روی سطح زمین قرار می گیرند ، و ممکن است شما اغلب احساس استرس ، خشک و پوست تنش بعد از گذراندن کل روز در مرکز شهر.
 
رادیکال های آزاد در هوای آلوده و دود وجود دارند. قرار گرفتن در معرض آفتاب و رژیم ناسالم نیز از جمله عوامل خطرزا هستند که باعث پیری زودرس می شوند
 
آلودگی محیط و اشعه ، رادیکال های آزاد را به صورت گسترده تولید می کند. این مولکولهای ناپایدار اکسیژن باعث آبشار واکنشهای مخرب در پوست می شوند. دانشمندان تخمین می زنند که رادیکالهای آزاد (و نه ژنها!) مسئولیت حداکثر 90٪ از اولین علائم مشهود پیر شدن را دارند - مواردی که در اوایل دهه 30 ما (یا حتی اواخر دهه 20) ظاهر می شوند ، عمدتاً ناشی از استرس محیطی و سبک زندگی هستند.
 
مکانیسم دفاعی طبیعی در برابر آسیب رادیکال های آزاد آنتی اکسیدان هایی هستند که با رادیکال های آزاد در تعامل هستند تا از آسیب دیدن ساختارهای سالم پوست جلوگیری کنند. برخی از مهمترین آنتی اکسیدان ها مولکول های طبیعی هستند که توسط گیاهان تولید می شوند تا از پوشش گیاهی خود حمایت کنند و خود را از استرس محیطی ، ویروس ها و بیماری ها محافظت کنند.
 
بدن انسان برخی از آنتی اکسیدان ها را تولید می کند ، اما بسیاری از مواد ضروری آن باید از طریق رژیم غذایی و بصورت موضعی - با محصولات مراقبت از پوست - تهیه شود. در حقیقت ، برای محافظت از پوست در برابر آسیب های محیطی و پیری زودرس ، کاربرد موضعی موثرتر از مصرف خوراکی است.
 
بسیاری از گیاهان حاوی غلظت فوق العاده بالایی از آنتی اکسیدان های قدرتمند هستند. به عنوان مثال ، Alchemilla Vulgaris (جامه خانم) حاوی پلی فنول است که قادر است تا 90٪ از آسیب های رادیکال آزاد را خنثی کند. آنتی اکسیدان های مختلف حالت های مختلفی از عملکرد دارند. بعضی از آنها تشکیل رادیکال های آزاد را سرکوب می کنند ، برخی آنها را خنثی می کنند ، در حالی که برخی آسیب های قبلی را انجام می دهند. نکته اصلی موفقیت در ترکیب آنتی اکسیدان های متعدد برای ارائه طیف کاملی از محافظت است.
 
چه چیزی را امتحان کنید؟
برای سم زدایی شهری ، برای جلوگیری از اولین علائم پیری ، به حداقل رساندن اولین خطوط خوب و محافظت کامل در برابر آسیب های رادیکال آزاد و در نتیجه گفتن NO به پیری زودرس:
 
مایع روز آنتی اکسیدان هوشمند
کرم روز آنتی اکسیدان هوشمند
ماسک فوق العاده تمیز کننده سم زدایی
 
 
 
سازگار با محیط زیست
پیری سازگار با محیط زیست با روند جدید ضد پیری ، آغاز شده توسط نسل هزاره - آنهایی که در اوایل دهه 1980 و اواخر دهه 1990 متولد می شوند ، افزایش می یابد - زیرا این زمان زمانی است که آنها اولین علائم پیری را مشاهده می کنند. بسیار محتمل است که هزاره ها به همراه روند پیری محیط زیست ، در آزادسازی سن نقش بسزایی داشته و جایگزین رویکرد I-Want-to-be- برای همیشه-جوان با نگرش سن و سال شود. آزادی جنسیت قبلاً اتفاق افتاده است ، اکنون ما قصد داریم ذهن خود را از کلیشه های مربوط به سن درباره نقش ها و نگاه های اجتماعی پاک کنیم.
طراح مد لتونی KEITA - چهره MÁDARA TIME MIRACLE ، اولین دامنه مراقبت از پوست ضد آلی ضد پیری مبتنی بر آب در جهان
 
تفاوت اساسی بین طرز فکر ضد پیری سازگار با محیط زیست و تبلیغات بر این است که اولین شخص از شخصیت منحصر به فرد فرد تجلیل می کند و به نظر می رسد که سعی در فشار آوردن فرد به معیارهای زیبایی ساختاری اجتماعی است. پیری سازگار با محیط زیست همه چیز مربوط به نگرش مثبت به خود است - در آغوش گرفتن چه کسی هستید ، سن خود ، تجربه شما ، ظاهر شما. هزاره های تنظیم روند آگاه ، با محوریت راه حل هستند ، توجه بیشتری به مواد تشکیل دهنده می دهند و محصولات طبیعی را ترجیح می دهند. اگرچه چهره مدل چیزی نیست که آنها در پی آن تلاش کنند ، اما مشتریان پیر محیط زیست می خواهند راه حل های قدرتمند ، هدفمند و ترجیحا طبیعی که پوست را سالم ، راحت و درخشنده نگه می دارد.
 
پیری سازگار با محیط زیست نیازهای مراقبت از پوست مشابه محصولات زیبایی ضد پیری را برطرف می کند (باعث افزایش تولید کلاژن ، هیدرات ها ، تغذیه ها ، محافظت و غیره می شود). با این حال ، چندین تفاوت اساسی وجود دارد. شاید بزرگترین تفاوت این است که در مراقبت از پوست پیر پیری از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده می شود و فرمولاسیون ها گواهی می شوند. پایداری و عادلانه بودن ارزش اصلی روند پیری سازگار با محیط زیست است: محصولات تحت شرایط عادلانه و با استفاده از انرژی تجدید پذیر ، بسته بندی قابل بازیافت و پس از مصرف و بازیافت و تهیه منابع محلی تولید می شوند. به عنوان مثال ، مهمترین مواد تشکیل دهنده محصولات MÁDARA ، مانند آب غان امضاء ، به صورت محلی تهیه می شود و 40٪ از بسته بندی ها در سال 2016 از یک ماده بازیافت شده تهیه شده است. ادعاها منصفانه و مبتنی بر واقعیت است. مدل ها افراد واقعی هستند نه فقط چهره (برای مثال ، بیشتر مدل های MÁDARA دوستان ما هستند - شخصیت های منحصر به فرد و متمایز).
 
 
 
TIME MIRACLE سرعت تقسیم سلولی را سرعت می بخشد ، تولید کلاژن و سایر پروتئین های جوان را حفظ می کند که پوست بالغ را سالم ، صاف و تابش می کنند
 
 
 
 
 
چه چیزی را امتحان کنید؟
برای حفظ استحکام و نشاط پوست و ایجاد زیبایی هر چه بهتر پوست ، اولین خط مراقبت از پوست ارگانیک ضد پیری پوست را در جهان امتحان کنید. عنصر قهرمان آن آب غان شمالی که کاملاً جایگزین فاز آب معمولی در کلیه محصولات TIME MIRACLE است ، از نظر علمی اثبات شده است که سرعت تقسیم سلول های پوستی را تسریع می کند (که با افزایش سن کم می شود) تا 25٪ و باعث تحریک سلول های پوستی می شود ، در حالیکه BI-Compex از 7 عصاره گیاه شمالی حاوی آنتی اکسیدان غنی از آنتی اکسیدان در برابر صدمات رادیکال آزاد محافظت می کند و از ظهور خطوط و چین و چروک به حداقل می رسد تا پوست شما جوان تر و سالم بماند:
مرجع:ثانیکالا