جستجوی اطمینان..

 آنها می گویند به تنهایی می توان سریعتر پیش رفت ، اما قطعاً با هم بیشتر می شویم. بعد از این دو هفته در کنار هم فقط می توانیم با آن موافق باشیم.

 
 
هر کدام از ما نقاط قوت و ضعف داریم ، کارهایی که ما انجام می دهیم و بهتر می شناسیم و گاهی حتی بهترین. اما وقتی زنان دانش خود را به اشتراک می گذارند و به یکدیگر کمک می کنند ، پس از آن اتفاقات عالی رخ می دهد.
 
بعد از آموزش به یکدیگر نحوه رانندگی کامپروان ، پس از پیمایش دیگران روی نقشه ، پس از گرفتن همان موج ، پس از دادن طعم دستور العمل های جدید ، پس از درک یکدیگر و یادگیری صبر و پذیرش ، نوبت ما برای یادگیری نحوه صعود به شمال بود. کوه ها. با یکدیگر.
 
 
از آنجا که از پایین نمی توانید مسافت ها و ارتفاعات را تا بالای کوه درک کنید ، نمی توانید استقامت خودتان را نیز درک کنید. ساحل بهشت ​​شمالی را در هودویک با اشک در چشمانمان و احساسات گرم در قلب خود ترک کردیم تا چالش را بپذیریم و قدرت واقعی خود را کشف کنیم. ما خودمان را در اختیار زاندا قرار دادیم تا در دو پیاده روی زیبا از او پیروی کنیم.
 
 
اول گرم شدن برای دوم. تصمیم گرفتیم ببینیم رود از کجا شروع می شود و از یخچال کوهنوردی بالا می رود. برای رسیدن به قله فقط چند ساعت طول کشید ، اما باعث افتخار ما شد. اگر خیلی با خودمان نباشیم ، خیلی با اوکو لابرادور زیاد است. جایی که می توانستیم به کمک طناب ها صعود کنیم ، او فقط به قدرت پنجه و میخ بستگی داشت. ما او را دیدیم که از صخره های سنگی بالا می رود ، از رودخانه عبور می کند و همچنان ایستاده بود در حالی که باد سرد یخ در گوش های خود می لرزد. ما مثل فاتحان احساس می شدیم. "فاتحان بی فایده ، این همان چیزی است که ما بودیم."
 
 
صعود از معروف Trolltunga به مدت 9 ساعت ثابت کرد که همه چیز در مورد پیدا کردن افرادی است که نوع شما دیوانه هستند.
 
من کاملاً مطمئن هستم که تعداد زیادی از دختران و پسران در آنجا وجود ندارند که درست مانند آن آماده باشند. اگر برخی را می شناسید ، آنها را نزدیک نگه دارید و هرگز آنها را رها نکنید. ما از داشتن همدیگر احساس غنی کردیم.
 
 
در طی این ساعات طولانی پیاده روی بیش از توانایی جسمی خود می توانید قدرت عاطفی خود را کشف کنید. برخی افراد باید 10 روز به هند بروند و ساکت باشند. برخی افراد برای راه اندازی مجدد خود باید 11 کیلومتر از کوه بالا بروند.
 
 
ممکن است با زانوهای زخمی ، با تاول های جدید و باسن آبی به خانه برگردیم. ما ممکن است گونه های قرمز از آفتاب و موهای کثیف از باد داشته باشیم. اما ما به طور قطع زیبا تر و با اعتماد به نفس به خانه بر می گردیم. و در جامعه ای که از شک و تردید خود سود می برد ، دوست داشتن خود یک عمل عصیان است.
مرجع:ثانیکالا

کارخانه جدید مادارا افتتاح شده است

 با ورود به دهه دوم داستان MÁDARA ، ما نیز درهای خانه جدید خود را باز کرده ایم - از این پس ، پیشرفته ترین کارخانه های پوست سازی آلی در شمال اروپا که در لتونی خواهید یافت. کمی به رویداد بزرگ افتتاحیه که Raimonds Vējonis رئیس جمهور لتونی نیز در آن شرکت کرده است نگاهی بیندازید.

 
 
 
برای ما ، امسال امری بسیار ویژه است. با ورود به دهه دوم در داستان MÁDARA ، ما همچنین به طور رسمی درهای خانه جدید خود را باز کردیم - یک مرکز واقعی از تجهیزات طبیعی پوست ، یکی از پیشرفته ترین در کشورهای شمالی.
 
در این افتتاحیه که در تاریخ 29 سپتامبر برگزار شد ، همچنین Raimonds Vējonis رئیس جمهور لتونی ، Reinis Rubenis رئیس هیئت مدیره Swedbank ، Reinis Bērziņš رئیس هیئت مدیره موسسه مالی ALTUM نیز حضور داشتند ، آندریس اوزولز ، مدیر آژانس سرمایه گذاری و توسعه لتونی (LIAA) ، Indriķis Muižnieks ، مدیر دانشگاه لتونی و Mārtiņš Bojārs ، رئیس شورای شهرداری Mārupe.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
قبل از افتتاح بزرگ ، JDirector از MADARA آرایشی و بهداشتی الیدیس ایلتنرز و بنیانگذار MÁDARA لوته تیزنکوپفا-ایلتنر با نام Raimonds Vejonis ، رئیس جمهور لتونی ، خوش آمدگویی کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
داستان MÁDARA از 10 سال پیش با این عقیده آغاز شد که منابع طبیعی بی نظیر لتونی در ترکیب با تحقیقات علمی می تواند محصولات زیبایی ، بی خطر ، موثر و پایداری را به جهان ارائه دهد. با شروع چند نفر ، تیم آرایشی و بهداشتی MADARA اکنون به بیش از 80 کارمند رسیده است.
 
هر چهار بنیانگذار MÁDARA ، پائولا تیزنکوپفا ، زین تمانه ، لوته تیزنکوپفا-ایلتنه و لیین درزنیچ در این مراسم افتتاحیه حضور داشتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
این کارخانه جدید یک منطقه تولید گسترده ، تمیز ، یک انبار ، آزمایشگاه توسعه محصول و کنترل کیفیت ، فضای اداری و فروشگاه کارخانه را در خود جای داده است.
 
مساحت کل ساختمان 2700 مترمربع است که از این تعداد 1800 متر مربع توسط منطقه تولید و انبارها اشغال شده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ریموندز وژونیس ، رئیس جمهور لتونی ، آماده شروع مراسم برش روبان است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lotte Tisenkopfa-Iltnere ، بنیانگذار و مدیر خلاق MÁDARA:
 
"ما مشغول توسعه شرکت خود به یک سطح هستیم که می خواهیم کشور لاتویا را به سمت خود بیاوریم - عادلانه ، معادل ، مدرن ، مؤثر ، باز و دوستانه. كارخانه براي هر كسي - دانش آموزان مدرسه و دانشگاه ، مسافرين و ساير افراد مورد علاقه ، گشوده و قابل دسترس است.
 
 
بنابراین ، روبان باز شده قطع شده و درب خانه جدید ما به طور گسترده و با افتخار باز شده است # madara10
 
از اینکه محصولات مورد علاقه MÁDARA ساخته می شوید ، بسیار خوشحال می شوید و به خودتان می آیند.
برای اطلاعات بیشتر به بخش تورهای FACTORY ما مراجعه کنید.
مرجع:ثانیکالا

ضد انعطاف پذیر مبارزه علیه رادیکال های رایگان

 رادیکال های آزاد و آنتی اکسیدان ها - کلماتی که اغلب در مورد سلامت پوست و جلوگیری از سن می شنویم. و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که آنها را حتی بیشتر بشنویم ، زیرا دانشمندان اظهار داشتند که رادیکال های آزاد (و نه ژن!) مسئول 90٪ علائم اولیه پیری هستند. آگاهی از حضور آنها و یافتن راههای هوشمندانه برای کاهش آسیب آنها به جلوگیری از اولین خطوط خوب ، نقاط و نقاط کمک می کند.

 
 
 
چرا پوست پیری می کند؟
دو مکانیسم اصلی پیری پوست وجود دارد. اولین مورد پیری ذاتی یا زمانی است که از نظر ژنتیکی تعیین می شود و به تدریج در طول زندگی پیشرفت می کند. علائم پیری مزمن معمولاً تا اواخر دهه 50 میلادی شروع می شود و این بدان معنی است که از لحاظ نظری فرصتی برای نگاه بی عیب و نقص داریم. اما چرا ما شروع به دیدن آن خطوط ، چین و چروک ، کیسه و کیسه هایی می کنیم که در دهه 30 یا حتی اواخر دهه 20 ظاهر می شوند؟
 
واقعیت این است که تا 90٪ علائم قابل مشاهده سالخوردگی ناشی از عوامل بیرونی مانند سبک زندگی و استرس محیطی به جای ژنها و فقط زمان ساده است. این روند به پیری بیرونی گفته می شود و تأثیر زیادی در نحوه نگاه ما دارد. این نوع پیری ارتباط نزدیکی با رادیکالهای آزاد و اثرات مخرب آنها بر روی پوست ما دارد.
 
 
 
چه چیزی رادیکال رایگان ، شما می خواهید؟
رادیکال های آزاد مولکول های اکسیژن بسیار واکنش پذیر هستند (فکر کنید: گرسنه) که یک الکترون را از دست می دهند و از این رو از نظر ساختاری ناپایدار هستند. برای بازیابی ثبات خود ، رادیکالهای آزاد با سایر مولکولهای اطراف سلولهای پوستی ، DNA سلولها یا کلاژن در تعامل هستند تا الکترون گمشده از آنها را دزدیدند. متأسفانه ، این روند ادامه می یابد - مولکول مورد حمله به خود یک رادیکال آزاد تبدیل می شود ، و آبشار واکنش های زنجیره ای مخرب را آغاز می کند ، به نام استرس اکسیداتیو.
 
رادیکالهای آزاد بطور گسترده توسط عوامل محیطی مانند آلودگی و قرار گرفتن در معرض آفتاب ایجاد می شوند ، به ویژه در مناطق پوست آسیب دیده - صورت ، گردن ، دستها. سبک زندگی (دود سیگار ، رژیم نامناسب) و همچنین واکنشهای بیوشیمیایی در بدن (بیماری ، ورزش شدید هوازی و غیره) به میزان قابل توجهی در میزان استرس اکسیداتیو نقش دارد. هر روز توسط هزاران رادیکال آزاد پوست مورد حمله و آسیب قرار می گیرد.
 
 
 
محافظت از پوست خود را
خوشبختانه یک مکانیسم دفاعی در برابر آسیب رادیکال آزاد وجود دارد که توسط آنتی اکسیدان ها تهیه شده است. آنتی اکسیدان ها با رادیکال های آزاد در تعامل هستند تا از آسیب رساندن به ساختارهای سالم پوست جلوگیری کنند و واکنش های اکسیداتیو مخرب را متوقف کنند. بدن ما برخی از آنتی اکسیدان ها را تولید می کند ، با این وجود بسیاری از آنتی اکسیدان های اساسی باید از طریق رژیم غذایی و بصورت موضعی - با محصولات پوست تهیه شوند. در حقیقت ، برای محافظت از پوست در برابر آسیب های محیطی و پیری زودرس ، استفاده موضعی بسیار مؤثرتر از مصرف خوراکی است.
 
 
 
Alchemilla Vulgaris یا مانتوی خانمها - گیاه ساده و در عین حال بسیار گرانبهای شمالی ، سرشار از آنتی اکسیدانهای قدرتمندی است که به محافظت از پوست در برابر آسیب های رادیکال آزاد کمک می کند
 
برخی از مهمترین آنتی اکسیدان ها مولکول های طبیعی هستند که توسط گیاهان تولید می شوند تا از پوشش گیاهی خود حمایت کنند و خود را از استرس و بیماری های محیطی محافظت کنند. در بین برخی از آنتی اکسیدانهای بسیار محبوب ویتامین E (که در سویا ، آووکادو یافت می شود) و C (که در توت فرنگی ، رونبری ، کلم یافت می شود) ، بتاکاروتن (که به عنوان پروتئینامین A نیز شناخته می شود ، که در میوه ها و سبزیجات قرمز رنگ یافت می شود) و غیره.
 
بعضی از گیاهان حاوی غلظت های بسیار بالایی از پلی فنول ها یا آنتوسیانین ها هستند - انواع دیگر آنتی اکسیدان های قدرتمند. به عنوان مثال ، Alchemilla Vulgaris (جامه خانم) حاوی دوزهای زیادی از پلی فنول ها است که قادرند تا 90٪ از آسیب های رادیکال آزاد را خنثی کنند. آنتی اکسیدان های مختلف حالت های مختلفی از عملکرد دارند. بعضی ها تشکیل رادیکال های آزاد را سرکوب می کنند (فکر می کنند: جلوگیری از آتش سوزی) ، برخی آنها را خنثی می کنند (فکر می کنند: برای خاموش کردن آتش به عنوان مأمور آتش نشانی کار کنید) ، در حالی که عده ای آسیب های را که قبلاً انجام داده اند ترمیم می کنند (فکر کنید: خانه را بعد از آتش بازسازی کنید). نکته اصلی موفقیت در ترکیب آنتی اکسیدان های متعدد برای ارائه طیف کاملی از محافظت است.
 
 
 
سرخس ، گیاه دیگری با ارزش از اعماق جنگل شمالی است
 
هر گونه نکته‌ی اکشن؟
تأمین چندین ماده آنتی اکسیدان خود را از طریق یک رژیم غذایی مناسب و مراقبت زیبا از پوست ، سرشار از مواد خنثی کننده رادیکال آزاد به حداکثر برساند. خوب بخورید (فکر کنید: غذای تازه ، ارگانیک و رنگارنگ) برای اطمینان از یک رژیم غذایی غنی از آنتی اکسیدان. رنگهای طبیعی گیاهان غالباً حاکی از وجود گروههای خاص آنتی اکسیدان ها (پایه قرمز و زرد رنگ کارنوئیدها ، مخفف آبی آنتوسیانین ها و غیره) است.
 
هر روز صبح و هر شب از مرطوب کننده هایی که حاوی عصاره گیاهان طبیعی هستند استفاده کنید تا از منبع خوبی از آنتی اکسیدان های طبیعی اطمینان حاصل کنید و از این رو پوست خود را از خارج محافظت می کنید. کرم سرشار از آنتی اکسیدان ، که در صبح اعمال می شود ، به عنوان سپر برای دفاع از پوست شما در برابر حملات روزانه آلاینده ها و خورشید عمل می کند ، در حالی که بازسازی کرم شب به خنثی و ترمیم آسیب رادیکال آزاد کمک می کند.
 
عینک آفتابی و کلاه بپوشید که پوست شما را از قرار گرفتن در معرض UV مضر محافظت می کند. از ضد آفتاب طبیعی استفاده کنید. آگاه باشید که کرم های ضد آفتاب مصنوعی به جلوگیری از آسیب اشعه ماوراء بنفش کمک می کنند ، اما ممکن است خود باعث واکنش اکسیداتیو شوند ،
مرجع:ثانیکالا

چه چیزی در کیسه LOTTE است؟

 کیف خود به خودی

این مینی بگ با نام تجاری مد لتونی Vaskala از فروشگاه مد شیک Paviljons آمده است. به عنوان یک تحسین پرشور خلاقیت ، لباس و لوازم جانبی طراح لتونی ، یک بازدید کننده مکرر از آنها هستم.
 
عکسهای ضروری
عکس های فوبی از مهمانی افتتاح کارخانه جدید MÁDARA.
 
برنامه جشنواره SOUND FOREST 2016 FESTIVAL
جشنواره سالانه جنگل صدا (Skaņu Mežs) برای موسیقی و هنرهای پرماجرا با هدف ارائه گزینه های دیگری برای دیدگاه های غالب در مورد فرهنگ ارائه شده است. امسال قطعاً پیشنهاد می کنم توجه ویژه ای به سانتا راتینچ و کینگ میداس صدا داشته باشم.
 
خواندن خوب
خاطرات اخیراً توسط الویس هرمانس ، کارگردان مشهور لتونی منتشر شده است. به علاوه - اندازه جیب آن که به من اجازه می دهد آن را با من در پروازهای خود حمل کنم ، بنابراین من آن را به طور کامل به پایان می رسانم.
 
عینک آفتابی
کلاسیک ممنوعیت اشعه. فقط آنها را در بارسلونا خریداری کردم. من فقط در حال عبور از مغازه بودم و اینها واقعاً چشمم را جلب کردند. نوع سونی هایی که می گذارید و دنیا مکانی جالب تر به نظر می رسد.
 
لوازم ضروری پوست
دو مورد مورد علاقه فعلی از MÁDARA وجود دارد که من همیشه با خودم می گیرم. ماسک جدید SOS INSTANT MOASTURE + RADIANCE HYDRA MASK ، که من نه تنها از صورتم بلکه برای دستان خود استفاده می کنم ، زیرا پوست من بعد از آن پروازهای طولانی ، تمایل دارد خیلی خشک و کم آب شود. و البته ، مومیایی کردن لب جدید PLUM PLUM ما - پاییز که باید به زودی در دسترس باشد.
 
لاک ناخن
من تنهای خاکستری ، برهنه ، مریم گلی و زمین را دوست دارم. این رنگ خاکستری تقریباً به همان اندازه کیف من است. لاک ناخن از Mavala.
 
کارت دسترسی به MÁDARA EMPLOYEE
راه دیگری برای ورود به فضای کار نیست!
 
و بعضی از پاییزهای شما بدون زندگی چه کسانی هستند؟
مرجع:ثانیکالا

مادارا: داستان 10 سال اول

 لوکس لاتوی

ده سال پیش ، هنگامی که تجارت آنها تازه شروع شده بود ، Lotte Tisenkopfa-Iltnere و شرکای تجاری وی در حال آرزوی داشتن یک مدل جهانی جدید بودند که در آن بازرگانان با کسب و کار صادقانه و شفاف درآمد کسب می کنند. آنها آن را درست کردند.
 
وقتی ، در آشفتگی سالهای چربی ، من برای اولین بار با Lotte Tisenkopfa مصاحبه کردم ، که تازه از مطالعات فرهنگی و زبان ژاپنی خارج شده بود ، و کار بر روی اولین فرمول های کرم در یک آزمایشگاه ریز تحت نظارت دانشگاه فنی ، لبخند می زد وقتی با شنیدن بینش مصمم او - «مادارا تولید کننده ای خواهد شد که نه تنها در لتونی بلکه در سراسر جهان شناخته می شود!» در آن زمان لوته با شور و شوق زیادی در مورد قلمرو کرم خود صحبت می کرد. همراه با شیمیدانان و تکنسین ها ، او صمیمانه به تحقیقات خود اختصاص داده بود. رویای او و این سه صاحب دیگر شرکت تازه تاسیس - زنان جوان و تحصیل کرده - ایجاد محصولی خیره کننده بود.
 
لوته به همراه شرکای تجاری خود پائولا تیزنکوپفا ، زین تمانه و لیین درزنیچت ثابت کرده است که می توان به اهداف بلندپروازانه دست یافت. محصولات MÁDARA در 24 کشور جهان شناخته شده است و از دید خوبی در شبکه های فروشگاه اروپای شمالی دارند. در سال 2012 ، لوته در لیست فوربز لتونی 25 در لیست زنان با نفوذ ترین تجارت قرار گرفت. در سال 2015 ، گزارش بازرگانی Nordic از وی به عنوان یک کارآفرین قوی جدید به همراه 20 تن از بانوان تأثیرگذار در اروپای شمالی یاد کرد (Björk نیز با کسب و کار فناوری سبز خود در ایسلند در این رده بندی قرار گرفت).
 
برای من جای تعجب داشت که از لوته در سال 2016 شنیدم که "بالاترین دستاوردها هنوز خیلی دور است." برای مثال ، تسخیر بازار ایالات متحده در طاقچه های محصولات طبیعی آنها. MÁDARA یک واحد تولیدی جدید ، تجهیزات و دفتر راه‌اندازی شده است. «همه در دیوارهای شیشه ای تا مردم بتوانند ببینند چه اتفاقی می افتد». این بسیار لذت بخش است که تجارت صادقانه را با بسیاری از فرصت های توسعه در پیش بگیرید. لوته ضمن تکمیل تأسیسات تولید جدید خود در سایه های خاکستری و چوبی ، زمینه ای سیاسی و اجتماعی را ترسیم می کند. وی با اشاره به تصویری که اتاق های زنان و مردان را مشخص می کند ، گفت: «اینها از بین می روند. "همه ما از امکانات مشترک برخوردار خواهیم بود." بحث های اخیر درباره کنوانسیون استانبول و حقوق بشر باعث شده است که کارآفرین به طور فعال در مقابل تعصبات احمقانه عمل کند.
 
از نظر کمی کاملاً جالب ، در اطراف کارخانه جدید MÁDARA در Mārupe شما واقعاً در پوسترهای تبلیغاتی آن را دوست دارید: پرندگان در حال خندیدن ، چمن سبز ، نسیمهای سبک هستند. با این حال ، اگر از پشت پرده نگاه بهتری داشته باشیم ، باید در پشت تصویر زیبا هم پیچیدگی ها و هم مشکلاتی وجود داشته باشد. آنها چیست؟
ما بر آنها غلبه کرده ایم. اگر به ده سال فعالیت خود از طریق Snapchat نگاه کنیم ، ایده اصلی MÁDARA این است: یک برند لتونی به عنوان یک برند برتر در جهان. ما قاب تجارت خود را دقیقاً از این طریق ساخته ایم ، این برند ریشه در سرزمین ما ، در ارزش ها و سنت های خود دارد.
 
بنیانگذاران MÁDARA: پائولا Tisenkopfa (از سمت چپ) ، Lotte Tisenkopfa-Iltnere ، Zane Tamane و Liene Drāzniece
 
"من نمی خواهم به صورت اولیه غوطه ور شوم ، اما فکر می کنم که ما یکی از اولین کسانی که ریشه های لاتوی ما را در زبان طراحی تجارتی تفسیر کرده ایم ، بودیم."
 
هویت لتونی DNA DNA این مارک است. احتمالاً ، ما اولین کسانی بودیم که لوکس لتونی را هدف دستیابی به آن قرار دادیم. چگونه ما به دنبال آن بودیم! ما برای تحقیق در مورد زیبایی شناسی لاتین به موزه هوای آزاد می رفتیم ، در کنار کتاب هایی که در این کتابخانه قرار داشت می نشستیم تا کیفیت لتونی را طی قرن ها پیدا کنیم. ما فهمیدیم که کیفیت لتونی فضیلت کار ، صنایع دستی کامل و زیبایی شناسی پیشرفته است. دقیقاً مانند اسکاندیناوی نیست. می توان آن را در موزه هوای آزاد مشاهده کرد: تمام سایه های خاکستری و با کیفیت شدید مواد. وظیفه ما در شروع کار ما این بود که: چگونه آن را به طراحی و متریال مدرن تفسیر می کنیم؟ این نمی تواند به طور مستقیم انجام شود - گزنه را در گلدان گل بچینید ، هیچ کس آن را جنسی نبیند. این تفسیر باید در فرد معاصر مورد هدف قرار گیرد.
لوته در یک بیشه توس که MDARA را با آب غان تأمین می کند ، ایستاده است و در خط تولید ضد پیری TIME MIRACLE استفاده می شود
 
من نمی خواهم متناقض به نظر بیایم ، اما فکر می کنم ما اولین کسانی بودیم که ریشه های لتونی خود را با یک زبان طراحی تجاری تفسیر کردیم. اکنون ، در نزدیکی خانه من در Āgenskalns ، آنها یک کافه با طراحی گرافیکی بسیار شبیه به MÁDARA افتتاح کرده اند. طراحی برند ما توسط Liene Drāzniece ساخته شده است. همانطور که دیدیم ، ریشه های لتونی برای جهان بسیار جالب است. محصولات ما هنوز در نیویورک نیستند ، بنابراین من هنوز هم فکر می کنم که ما به صدر نرسیده ایم. اما من قطعاً می توانم این را در مورد اروپا بگویم.
 
آیا به جای میل به درآمدزایی ، تجارت خود را با ارزش هایی در ذهن شروع کردید؟
در ابتدا چهار نفر از ما بودند ، اکنون ما 79 هستیم. ثبات در سطح خوبی در شرکت ما است. بدون اینکه توجه زیادی به مباحث زیبایی شناسی شود ، می توان به شیوه ای بسیار خشک و منطقی نزدیک شد. و می توان به روشی که افراد دیوانه وار انجام می دهند ، از جمله ما ، اشاره کرد: تلاش برای استفاده از مشاغل برای اثبات یک ایده. برای کار صادقانه ، مدیریت کاملاً شفاف. برای تصمیم گیری بر اساس ملاحظات اخلاقی. بسیار شگفت انگیز است اگر می توان با صداقت و صراحت ثابت کرد که این روش جدید کسب درآمد است. مدل جدید جهان.
 
جهان کاملاً آلوده به تجارت بوده است. مخصوصاً مشاغل تولیدی. بنابراین ، مهم است كه سعی كنیم تا با استفاده از منابع تجارتی كه در دست داریم ، ردپای هرچه كوچك در طبیعت باقی بماند. برای فریب مردم در مورد اثربخشی محصول. روش جدید کسب درآمد: گشودن ، تمیز و صادق بودن.
 
آیا یک تجارت اخلاقی می تواند در شرایطی زنده بماند که ارزشهای ذکر شده توسط همه دنبال نشوند؟
فکر می کنم ، کاملاً بله! اگر کسی شکایت داشته باشد که نمی تواند پول درآورد ، مشکل در عدم صداقت آنها نیست بلکه در تفسیر اشتباه آنها از محصول تجاری برای مشتریان است. یعنی ، آیا آنها اطمینان دارند که مشتری آن را می خواهد. آیا محصول به اندازه کافی خوب است و آیا به خوبی ارائه شده است؟ مشتری های زیادی برای صداقت و صراحت وجود دارند. در شرایطی که جهان پر از وحشت و مشکلات است ، برای بسیاری از افراد بسیار مهم می شود. علاوه بر این ، مهم است که تجارت واقعاً مبتنی بر مقادیر باشد ، نه اینکه این مقادیر فقط به عنوان یک تمبر روی بسته بندی محصول خدمت کنند.
 
ما در کار خود از یک اصل تجارت آزاد استفاده می کنیم: هدفی وجود دارد و افراد زیادی در تحقق آن شرکت می کنند - نه تنها افراد شرکت ، بلکه کسانی که ارزش های یکسانی دارند. در MÁDARA ما محصولاتی داریم که توسط افراد خارج از شرکت پیشنهاد شده است که در توسعه و آزمایش شرکت می کنند. همچنین کارخانه ما ادامه منطقی یک اصل تجارت آزاد است. تولیدکنندگانی هستند که بشکه از جنس استنلس استیل خود دارند و آنها را مخفی می کنند و در بالای آن دراز کشیده اند ، بنابراین رقبا نمی تواند بفهمد داخل آن چیست. یک بار ، ما نیز چنین کارهایی را انجام می دادیم ، اما اکنون من بازتاب می دهم - چرا؟
 
آیا MÁDARA در لتونی رقبای زیادی دارد؟
خیلی زیاد! وقتی آنها از ما [در کشورهای دیگر] سؤال می کنند - اوه ، شما کسانی هستید که لوازم آرایشی تولید می کنید - احساس بسیار مثبتی داریم. ما از کشور آرایشی می آیم.
 
آزمایشگاه توسعه محصول و کنترل کیفیت ، که بخشی از کارخانه جدید MÁDARA است
 
انجام تحقیقات چند سطحی در آزمایشگاهها ، استفاده از مواد اولیه با کیفیت ، گران است. بازپرداخت می کند؟
درست است ، گران است! زنجیره عظیمی از تدارکات وجود دارد. ساده ترین راه برای استخدام دیگران این است که همه کارها را انجام دهند. سپس یک ضد استدلال ظاهر می شود: در تجارت ، به محض اینکه چیزی را از کسی سفارش دهید ، نیاز به سازش قابل قبول برای همه قسمت ها وجود دارد. پس دیگر دلیلی برای کار کردن نمی بینم. فکر نمی کنم کارگرانی وفادار هم داشته باشیم ، که بتوانند ده سال کار خود را انجام دهند ، برای اینکه محصول محصولی خوب داشته باشند ، برای مدت ده سال از این کار ناراحت می شوند. ما به ارزش افزوده ای نیاز داریم که با پول قابل اندازه گیری نیست.
 
آیا شما خودتان هستید که فرمول ها را ایجاد می کنید؟
بله ، ما مضطرب هستیم که آنها باید مؤثر باشند! اثبات شده جعبه های بسته بندی در جلسات بحث و گفتگو با همکاران ما در جلسات ما پرواز می کنند که کدام راه بهتر است. البته امکان بهینه سازی هزینه ها نیز وجود دارد. این امر می تواند بدون تأثیرگذاری بر کیفیت محصول ، فقط با مدیریت حرفه ای انجام شود. اما ما نمی توانیم اصول را قطع کنیم - مواد اولیه خوب ، آزمایشات اثربخشی و تحقیقات. در این صورت ما هیچ شادی و غرور در کار خود نداریم.
 
در زمینه آرایشی ، کسب گواهینامه ها باید فرایندی دشوار باشد. چگونه با آن برخورد می کنید؟
اولین آزمایشگاه MÁDARA ، که قبل از بنیان گذاری رسمی این شرکت وجود داشته است ، تحت نظارت مرکز نوآوری زیست فناوری در دانشگاه فنی ریگا ، در یک اتاق کوچک به مساحت 20 متر مربع قرار گرفته است. اولین ساختمان تولید 40 متر مربع بود. چهار محصول اول ما بدون گواهینامه ECOCERT بودند. این گواهی تأیید می کند که کلیه محصولات منشأ بیولوژیکی دارند و مواد اولیه آنها از یک مزرعه آلی تهیه می شود. هنگام انجام چک ، بازرسان می توانند به همان اندازه گواهی نامه تسویه حساب بگردند
البته ، مواد فعال منحصر به فردی وجود دارد ، به عنوان مثال ، آب توس. ما اولین نفری هستیم که تأثیر آب غان را روی پوست کشف کرده ایم. خاصیت ضد پیری بسیار قوی دارد. این صرفاً نتیجه تحقیقات ما است! با این حال ، ما آن را ثبت نکرده ایم. روند ثبت اختراع از نظر قانونی بسیار گران است. صدها هزار یورو می آید. ما باید به این واقعیت تکیه کنیم که در لتونی جزو اولین کسانی هستیم که کیفیت محصولات خوب است ، همین ارتباط با مردم است و همین باعث می شود محصولات ما به ارمغان بیایند.
 
چگونه یک متخصص با ایده ای از تلاش برای یافتن تأثیر آب توس غرق می شود؟
من مدیر توسعه محصول هستم وظیفه من تهیه نیازهای خاص مردم ، تقاضای بازار و عرضه است. به عنوان مثال ، با توجه به شرایط مدرن ، کدام مشکلات جدید پوستی ایجاد شده است؟ من با پزشکان صحبت می کنم - چه بیمارانی برای بازدید مراجعه می کنند ، نگرانی های آنها چیست. بعد گزارش خود را به تیمم می دهم: سلام ، ما این مشکل را داریم! من از فیزیولوژیست های گیاهی می خواهم گروه های گیاهی را که به آنها علاقه مند هستم ، گروه های مواد فعال را توصیف کنند ، که می توانند بر روی مکانیسم های ایجاد مشکل خاص عمل کنند.
 
محبوب ترین محصول شما در همه زمان ها چیست؟
TIME MIRACLE ، سری ضد آلی ضد آجیل شمال ما است. ما اولین کسی در جهان هستیم که اثر تحریک کننده آب غان را روی پوست کشف کرده ایم. خاصیت ضد پیری بسیار قوی دارد. ما چندین سال تحقیق کرده ایم که چگونه می توان آن را در یک محصول آرایشی تثبیت کرد. ما واقعی ترین آب غان را داریم! هیچ چیز مصنوعی ایجاد نشده است.
 
 
خط TIR MIRACLE ، مبتنی بر آب درخت غان آلی شمالی و اختصاصی MÁDARA CELL REPAIR BIO-COMPLEX که باعث تحریک بازسازی سلول می شود
 
سپس باید بیشه درخت توس خود را داشته باشید!
بیشه ای با حصار ارگانیک در اطراف آن! ما دو منبع بزرگ توس غلات داریم: از لتونی و از منطقه کارلیا در فنلاند. چرا مواد فعال ناشی از طبیعت در مواد آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد ، هم متعارف و هم طبیعی و نه جایگزین های مصنوعی؟ به این دلیل است که روند جایگزینی بسیار پیچیده خواهد بود. مواد فعال موجود در گیاهان (به عنوان مثال ویتامین E) بسیار گرانتر هستند - این برای تولید کننده منفی خواهد بود ، با این حال ، اثربخشی بیشتر است و اثرات جانبی در مقایسه با جایگزین های مصنوعی کمتر است. در بسیاری از مواد ایجاد شده مصنوعی فقط بخشی از مولکول مؤثر است. ما از مواد فعال با منشأ گیاهی استفاده می کنیم. نه از دنیای حیوانات.
 
آیا شما به دلایل اخلاقی از دنیای حیوانات استفاده نمی کنید؟
در اتحادیه اروپا ، سالهاست که آزمایش محصولات نهایی آرایشی روی حیوانات ممنوع است. ما هرگز چنین کاری نکرده ایم زیرا ECOCERT آن را ممنوع می کند. در سال 2014 اتحادیه اروپا آزمایش مواد اولیه روی حیوانات را ممنوع اعلام کرد. چطور تصمیم می گیریم که محصول بی خطر باشد؟ ما آن را در سلولهای مصنوعی پوست اعمال می کنیم.
 
MÁDARA لایه برداری از اسکراب روغن به شیر ، در بهار 2016 رونمایی شد
 
آیا تمایلات جهانی در ایجاد محصولات جدید نقش دارند؟
به عنوان مثال ، ما محصول جدیدی داریم ، Exfoliating Scrub روغن به شیر. با یک رویکرد جدید ، که در حال حاضر محصول برتر در صنعت آرایشی و بهداشتی است - فرمول تعدیل کننده بافت. این یک چیز در کوزه است ، اما وقتی آن را روی پوست بمالید ، چیزی کاملاً متفاوت است. با لکه دار کردن پوست خود با اسکراب به اشتباه آن را صدمه می زنیم. به همین دلیل ما از ذرات حداکثر نرم برای اسکراب استفاده کردیم. آنها نوعی مروارید موم ریز دارند و در ماده ای نرم و روغنی موجود است که در پوست ماساژ می یابد. اما شستن روغن دشوار است! بنابراین ، هنگامی که اسکراب با آب پاشیده می شود ، به شیر ملایم تبدیل می شود. نوآوری بافت!
 
قیمت ها را چگونه محاسبه کرده اید؟
این بسیار آسان است: هزینه ها شامل تمام قسمت های کار سرمایه گذاری شده - تحقیق ، مواد اولیه ، فرآیند تولید ، بسته بندی است. همه مالیات نیز باید پرداخت شود. بودجه زیادی برای تبلیغات نداریم! تبلیغات MÁDARA در اخبار عصر ظاهر نمی شود. ما روی صفحه وب و ارتباط مستقیم نقطه فروش خود حساب می کنیم.
 
اهداف شما در مورد نقاط فروش چیست؟ آیا مثلاً مودارا دوست دارد در قفسه های فروشگاه های معتبر در لندن و نیویورک ظاهر شود؟
نقاط فروش معتبر برای کار روی شناخت برند جالب است ، اما از نظر کسب و کار یک هزینه فشرده است. بنابراین باید مراقب باشید که نقاط فروش را می توان متصل کرد و کدام موارد را نام برد. ما در اروپای شمالی ، Sokos ، Magasin امتیاز فروش خوبی داریم. استکهمن و داگلاس مشتری های بسیار خوبی هستند.
 
آیا بازاریابی آنلاین ، Net-a-Porter و پرچمداران دیگر ، که به دنبال برندهای با کیفیت جالب و شناخته شده نیستند ، در لیست آرزوها قرار دارند؟
ما برنامه ها و مذاکرات در مورد چشم انداز آینده داریم ، اما کشف این موضوع خیلی زود است. چگونه می توانیم وارد بازار جدید شویم؟ گام به گام! در ده سال ، ما پایه و اساس تجارت در منطقه شمال اروپا را گذاشته ایم. ما به طور مداوم در این راه حرکت می کردیم ، بازار فنلاند برای ما بسیار خوب است ، آنها ما را محلی می دانند. ما در سایر مناطق اروپا نیز خوب عمل می کنیم. از اواسط سال ، ما
مرجع:ثانیکالا

آنتی اکسیدان های من ، من و خودم..

 Lotte Tisenkopfa-Iltnere اولین خاطرات دوران کودکی خود را در مورد جنگل های عرفانی شمالی صحبت می کند ، و تجربه خود را در ساخت اولین مدلینگ خود برای خط SMT ANTIOXIDANTS به اشتراک می گذارد.

 
امسال ما جشن می گیریم 10 سال تولد MÁDARA ، و به همین مناسبت همچنین راه اندازی یک خط جدید ، منحصر به فرد محصول SMART ANTIOXIDANTS با بنیانگذار نام تجاری Lotte ، یک زن واقعی و یک چهره واقعی ، و اولین حضور خود را به عنوان چهره و سفیر خود. او تجربه خود را در مورد چگونگی آن ، زمان و چرا به اشتراک می گذارد. ما از شما استقبال می کنیم تا نگاهی به پشت صحنه بیندازید.
 
در دست هنرمند جذاب آرایش دیتا گراودا و در حضور عکاس با استعداد وایکا آنیسکو که عکسبرداری از عکس SMART ANTIOXIDANTS را انجام داد
 
"من اکنون 33 ساله هستم ، و این زمان زمانی است که اولین علائم ظاهراً به ویژه در حال ظهور است. ما تصمیم گرفتیم که باید چهره من باشم که آثار ارگانیکی را ارائه می دهد! "
 
 
 
 
 
 
 
 
بیش از 10 سال پیش آلرژی را از محصولات پوست مصنوعی تجربه کردم ، بنابراین تصمیم گرفتم که پوست خود را روی یک رژیم غذایی کاملاً طبیعی قرار دهم. همچنین ، این الهام بخش من برای ایجاد MÁDARA بود. هنگامی که شروع به تحقیق در مورد گیاهان طبیعی شمالی کردیم ، از آزمایشات سلولی که نشان می دهد سلولهای پوستی ما چگونه مواد تشکیل دهنده گیاهی را تشخیص می دهند تعجب کردم - خیلی بهتر از مولکولهای شیمیایی.
 
سلولهای انسانی تقریباً مشابه سلولهای گیاهی هستند و متعلق به همان نوع سلولها هستند ، بنابراین ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها که توسط یک گیاه سنتز می شوند همیشه از نظر مولکولی صحیح تر هستند و به راحتی توسط گیرنده های سلول پوست شناخته می شوند. بعد از 10 سال مراقبت از پوست ، من از یک قانون فرمولاسیون ساده اطمینان دارم: هرچه یک ماده طبیعی بیشتر باشد ، برای پوست موثرتر است.
 
من کاملاً از این تجربه مدلینگ برای ANTIOXIDANTS SMART لذت بردم. در کودکی تابستان های کودکی خود را در خانه حومه مادربزرگم گذراندم ، که در جنگل های تپه ای احاطه شده بود ، وحشی و مرموز به چشم کودک.
 
من هر روز صبح به تنهایی یا با چند بچه دیگر از خانه های اطراف یک ماجراجویی را شروع می کنم. ما در حال کاوش در طبیعت ، ساختن پناهگاهها ، آتش زدن بودیم. این مادربزرگم بود که به من آموخت که جنگل و علفزار پر از گیاهان شفابخش است. ترکیبات آنتی اکسیدان های SMART - گلسنگ ، خزه ، سرخس و آلشمیلا - از جنگل های همیشه سبز شمالی و من نیز به شکلی استفاده می شود. ما این خط تولید را به زنان و مردان جوانتر در اواخر دهه 20 و 30 - مانند من - اختصاص داده ایم که به دنبال پاسخی هدفمند تر برای نیازهای خاص پوست خود هستند.
 
تصویر کلیدی آنتی اکسیدان های SMART در یکی از مکان های مورد علاقه من - باغ گیاه شناسی دانشگاه لتونی گرفته شده است. با تشکر از شما ، دیتا ، برای آرایش زیبا! با تشکر از شما ، ویکا ، برای داشتن چنین عکاس صبوری (شرط می بندم که من غیر حرفه ای ترین مدل شما تا به حال) و با تشکر از همه گیاهان زیبا و سبز!
مرجع:ثانیکالا

داشتن خودکار کاملاً مؤثر است..

 همه ما سعی می کنیم کمال باشیم. همه ما از زیبا بودن نگران هستیم. اما خدا را شکر که ما شکست می خوریم. می بینید ، این هرج و مرج است که زندگی را بسیار جالب می کند. بله ، ممکن است خیلی پر زرق و برق نباشد ، اما ... زندگی به نظر نمی رسد زیبا به نظر برسد. قرار است شما را به رشد ، یادگیری و احساس چیزی تبدیل کند. احساس زنده بودن.

 
مهم نیست که چه بسا در داستان ها و تصاویر زیبا به نظر برسد ، همیشه چیزی در این میان وجود دارد که ما را پایه و اساس نگه می دارد و به فروتن ماندن کمک می کند. وقتی از خواب بیدار می شوید که مانند دیروز زندگی نکنید و غرق شوید و به جستجوی چیزهای جدید بپردازید ، شگفتی ها و مشکلات غیرمنتظره زیادی وجود دارد. شما هر لحظه جادویی که در راه شماست کسب می کنید. و حتی گاهی اوقات با نگاه احمقانه یا گرفتن جای زخم جدید برای آنها هزینه می کنید.
 
در طول سفر ما لحظات نه چندان عکس زا یا عاشقانه وجود داشت ، اما آنها قطعاً این سفر را واقعی کردند. و ما را مجبور به قدردانی از هر بودن در سمت زیبایی کرد.
 
 
ما این مرد سوئدی را متقاعد كردیم كه پمپ آب ما را برطرف كند. ما به او کمک کردیم و در همین حال مقداری قهوه نوشیدیم.
 
کیک تولد @ jaija هنگام رانندگی لذت می برد.
 
 
اوکو لابرادور مراسم روزمره خود را داشت. بعضی اوقات حتی چهار ماساژ دست برای خشک و تمیز کردن داخل کامپروان وجود دارد.
 
 
لحظاتی وجود داشت که چهره آرام و شاد گزینه ای نبود. احساسات ما را در چهره بخوانید.
 
 
احساس می کند که به نظر می رسد. برای برخی از ما (من) خارج شدن از لباس خیس چالش برانگیزترین کار روز بود. پس از آن پاورناپ مورد نیاز بود اما همیشه فراهم و مجاز نبود.
 
ما رشته فرنگی فوری خوردیم. یک بار ، اما ما انجام دادیم. آنها را با مانده ها مخلوط کردیم و سوپ درست کردیم. این بسیار گرسنه است که ما بعد از افتادن صد بار در دریای نروژ و هنوز هم آن را گشت و گذار و خوشحال کردن صدا می کردیم.
 
 
جای تعجب نیست که من بالاخره ایستادم و از موج اولش که تا ساحل لذت می برد فریاد کشیدم. همانطور که می بینید 2 روز باله به من زمان برد تا سرانجام به آنجا بروم!
 
خوب ... و داستان کوتاه این است که اوکو لابرادور به دلیل دوستی با گوسفندان در روستای هودویک مشهور شد. گرچه چوپانان محلی متفاوت فکر می کردند و به ما می گفتند که او می تواند تا زمان مرگ آنها را استرس دهد. این اتفاق نیفتاد ، اما من می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از همه گوسفندان موجود در آنجا عذرخواهی کنم. روح وحشی ما را ببخش.
 
 
به این ترتیب با شلوارهای گرفته شده توسط آقای آبشار و زانوهای زخمی که توسط پزشکjaija چسبیده است ، از پیاده روی بازگشت. صورت من را بخوانید تا درمورد احساساتم اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 
 
ما در جایی که بسیار خوشحالیم که با کامپروای عزیزمان به آنجا سفر کردیم. این فرصت را به ما می دهد تا در نزدیکی طبیعت باشیم اما هنوز هم در صورت لزوم از بیابان های خشن شمالی پنهان شویم. و بهترین راه چگونگی درمان خودمان پس از بازگشت به گرما و بیرون آمدن از چربی لباس چربی ، فنجان چای گرم و مرطوب کننده سرم SOS برای گونه های بوسه ای بادی بود.
 
بنابراین ، آنچه باید انجام شود باید انجام شود. کامیون های بزرگ را که از کنار آن عبور می کنید فراموش کنید و از مراسم آهسته صبح و آبشار خود با ماسک هایmadaracosmetics لذت ببرید.
ظروف صبحانه ای که در دریاچه یخچال های یخ زده ساخته شده و با باد شمالی خشک می شوند. بله ، ما به صورت دستی و با طبیعت کار می کنیم!
 
 
معامله بزرگی نیست ... فقطjaija در قبرستان دراز کشیده تا زاویه خوبی از قدیمی ترین کلیسای نروژ را بگیرد.
 
 
و تعمیر campervan هنگام رانندگی؟ بله ما میتوانیم. حتی با یک چاقوی کره.
 
 
در کشوری که جمعیت بیشتری از گوسفندان نسبت به انسان در اختیار شما و دوستان خود است. در آنجا می توانید زخم هایlivijswonders را توسط پزشکjaija با كمك كمکی از superglue برطرف كنید. و البته گواکامول در این بین ساخته شده است.
 
 
بنابراین ، هر چقدر هم که همه چیز در داستان ها و تصاویر زیبا به نظر برسد ، برکت این تجربه است که چیزی را پایه گذاری کنید و به فروتن ماندن کمک کنید. شما هر لحظه جادویی را که به دست می آید کسب می کنید. و گاهی اوقات برای این احمقانه به نظر میرسید یا جای زخم جدید می گیرید. اما همه چیز کاملاً خوب است ، زیرا در پایان شما را به وجود می آورد.
مرجع:ثانیکالا

عمیق تر از پوست..

 نوامبر زمانی است که ما ، مردم لتونی ، آزادی و ریشه های خود را جشن می گیریم. از چند عضو #madarateam خواسته ایم داستانی از آنها را به اشتراک بگذارند.

 
 
 
OVUBOVA ، در MÁDARA LAB WONDER می کند
ریشه خانواده من در شرق سیبری شروع می شود. طبیعت زیبا و زیبا ، رودخانه امور روشن و طیف گسترده ای از سنگها - این محیطی است که پدربزرگ و مادربزرگ من در آن بزرگ شده اند. جای تعجب نیست که زمین شناسی به حرفه ای تبدیل شده است که روحیه و روح آنها را برآورده می کند. سفرهای هیجان انگیز ، کاوش ها ، عشق به طبیعت و رمانتیسم معنای زندگی آنها بود. من مطمئن هستم که طبیعت خلاق و اکتشافی خود را از اجدادم به ارث بردم. دقیقاً همانطور که زمین و کوه را کاوش کردند ، من عطرهای حیات وحش و زندگی هنوز را کشف می کنم. ابزاری که پیوندی با ریشه های من برقرار می کند ، یک نقاشی است که منظره ای زیبا و مرموز سیبری را به تصویر می کشد. بوم از چوب از یک جنگل سیبری ساخته شده است ، اما رنگ ها از سنگهای مختلف کوه نیمه قیمتی دیده می شوند. وقتی به این نقاشی نگاه می کنم ، هوای تازه و خنک را حس می کنم ... این نقاشی را عطر حس می کنم و عطرها مانند همراهان هستند که به من در شنیدن و احساس روح اجداد خود کمک می کنند.
 
 
 
LIENE ، MÁDARA را جستجو می کند
من هیچ چیز یا اشیایی ندارم که بتواند من را با خاستگاه و گذشته خود پیوند دهد. اما من ریشه هایم را به شدت از طریق زمین ، از طریق خاک احساس می کنم. از طریق طبیعت ما این تصویر به سال 2001 برمی گردد و در کلکا ، لتونی عکاسی شده است. داستان دیگری در اینجا ریشه دارد. با الهام از همین مکان ، 5 سال بعد هویت بصری MÁDARA به دنیا آمد.
 
 
 
DĀVIS ، می دانید هر نقشی در کریسمس چهره شما
این دوربین فیلمبرداری زنیت متعلق به پدر بزرگ من بود. برای او بسیار با ارزش بود و اکنون خودم از آن استفاده می کنم. وقتی با زنیت خود عکس می گیرم ، یاد می گیرم که صبور باشم زیرا هر عکس ارزشمند و مهم است. وقتی به منظره یاب نگاه می کنم ، بوی کیف چرمی را حس می کنم و تصور می کنم پدربزرگم همین کار را 30 سال پیش انجام دهد. این یک پیوند با عزیزان من است زیرا ما به دلیل عجله روزمره با یکدیگر ارتباط برقرار نمی کنیم.
 
 
 
LOTTE ، ایجاد شده مادارا و کلاه های انجام آن بیش از حد و فراتر از آن
نوامبر ماه است که مرا به ریشه هایم باز می گرداند. وقتی همه برگها فرو ریختند و آسمان خاکستری شد ، می فهمم چیزی عمیق تر وجود دارد که روح مرا تغذیه می کند. مادر استونیایی من فقط كتابی در زمينه شجره نامه خانوادگی ما نوشت و ریشه هایی را پیدا كرد كه به قرن 17 می رسد. پدربزرگ بزرگ من آلمانی است و یک کارآفرین مشهور در سن پترزبورگ بود که کالاهای حکاکی شده و فلزی حکاکی شده را به خانواده تزار تحویل می داد. از این رو یکی از گنجینه های خانواده ما یک کاسه کریستالی زیبا است. مادربزرگ لتونی من ، معلم و تاجر ، كه در سن 81 سالگی بازنشسته شد ، به من یاد داد كه چگونه می توان گیاهان و قارچ های شفابخش را در جنگل های وحشی شمال شمال جمع كرد. ریشه های من متنوع است و در سراسر کشور گسترش یافته است. در این تنوع ، من قدرت و الهام بخش برای زندگی داستان خودم را پیدا می کنم. پدر لتونی من ، استاد جامعه شناسی ، می گوید هر شخصیتی مبتنی بر 3 چیز اساسی است - ریشه ها (از کجا می آیند) ، اهداف (از کجا می خواهیم برویم) و انعکاس مداوم (چه بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم) ) یک سوم من کاملاً ریشه در داستانهای گذشته دارد ، اما دو سوم همه را در آغوش عدم اطمینان قرار می دهد - ایده ها ، چالش های جدید ، فرصت ها و الهامات.
 
 
 
DĀVIS ، جهانی را درباره مادارا می گوید. همچنین ، درباره لاتویا
خوب ، شما واقعاً نمی توانید آن را اینجا ببینید ، اما با توجه به بازگشت من به لتونی پس از گذشت چند سال در خارج از کشور ، همیشه یک عکس قبل از چشمان من وجود داشت. عکس خانه خانوادگی من. و از خاطرات دوران کودکی من. خودم را دیدم که از اوایل صبح تا اواخر شب در بیرون بازی می کردم. هوا چطوره. من خودم را به یاد می آورم که در برگهای پاییزی و درختان کوهنوردی زدم سبزیجات تازه را از باغ خودمان برداشت کرده و با مادرم قارچ می خوریم و بعد از آن در پخت و پز به او کمک می کنیم. دوچرخه سواری خود را با دوچرخه سوار کردم و با کمان و پیکان که پدرم برای من ساخته بود تیراندازی کرد. توالت خشک در فضای بیرون ، که از آنجا می توانستم آسمان شب پرستاره را تماشا کنم. سوار با سورتمه در زمستان و شلوار یخ زده یخ زده که بالاخره به خانه برگشتم. من همیشه خانه ما را در پس زمینه می بینم. که ما به همراه والدینم در حال حاضر بازیابی می کنیم تا فرزندان آینده من و فرزندان موجود برادر و خواهرم بتوانند همان خاطرات را داشته باشند. و بله. خانه ما مورسیلاس نامیده می شود. درست مثل چای مورد علاقه من.
مرجع:ثانیکالا

ALCOHOL در مواد آرایشی. 5 اسطوره DEBUNKED

 الکل اتیل به عنصر اساسی مواد آرایشی آلی تبدیل شده است. هنوز بعضی ها نگران این هستند که الکل پوست را خشک کرده و تحریک می کند. واقعیت چیست؟

 
انسان ها هزاران سال است که الکل را می شناسند. این ماده برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است: تهیه نوشیدنی ، دارو ، خانگی و تولید. الکل به دلیل خاصیت ضد میکروبی که دارد ، به عنصر اساسی در تولید مواد آرایشی ارگانیک نیز تبدیل شده است. و با این حال برخی نگران هستند که الکل پوست را خشک کرده و تحریک می کند. واقعیت چیست؟ مروری بر انتشارات علمی در مورد الکل 5 تصور غلط رایج در مورد اثرات الکل بر روی پوست را برطرف می کند.
 
واضح اول: آنچه آلكلول است؟
الکل اتیل طبیعی گیاهی ، که به آن اتانول ، الکل غذایی ، الکل خالص یا الکل غلات نیز گفته می شود ، یک مایع بی رنگ و فرار با رایحه سبک است. الکل با درجه مواد غذایی در فرآیند تخمیر قند از دانه (گندم یا چاودار) ، ذرت یا نیشکر تولید می شود.
 
اصطلاح الکل بیشتر هنگام صحبت در مورد اتیل الکل یا اتانول استفاده می شود. با این حال ، در شیمی ، الکل گروه بزرگی از مواد است که مولکولهای آن حاوی قسمت هیدروکسیل (OH) است. موادی مانند گلیسیرین ، منتول ، بسیاری از موم های حاوی گیاه نیز با توجه به ساختار شیمیایی آنها الکل هستند. همچنین بسیاری از الکلهای مشتق شده مصنوعی نیز وجود دارد. با این حال ، مواد آرایشی طبیعی مجاز ، فقط می تواند حاوی الکل اتیل طبیعی باشد که از گیاهان گرفته می شود.
 
اکثر اطلاعات علمی در مورد تأثیرات الکل بر روی پوست ، از مطالعات دارای غلظت بالای اتانول ، به عنوان مثال ، مانند آنهایی که در ضد عفونی کننده های دست استفاده می شود (50-97٪ اتانول) در دسترس است. در حقیقت ، آنهایی که غلظت بالای اتانول را مطالعه کرده اند ، تا ده برابر بیشتر از موارد استفاده شده در محصولات آرایشی است.
 
و اکنون ، به افسانه ها.
 
1. آیا الکل بر روی پوست خشک می شود؟ نه
افراد تمایل دارند الکل را در مواد آرایشی با خشکی پوست مرتبط کنند. اگرچه هنوز هم داده های متضادی از مطالعات علمی وجود دارد ، داده های تجربی نشان می دهد که پس از کاربرد اتانول موضعی ، هیچگونه افت آب transepidermal وجود ندارد. در حقیقت ، یک مطالعه علمی که در مورد استفاده از دستمال های بر پایه اتانول تحقیق کرده و نتیجه گرفته است که استفاده از الکل برای بهداشت دست ، مزایای آشکاری در مورد شستشو با آب و صابون دارد. بنابراین بهداشت دست مبتنی بر الکل از دیدگاه پوستی ارجح است.
 
2- آيا الكل پوست پوست را پرتوتاب مي كند؟ نه
مطالعات مختلف علمی و تجربی نشان می دهد که تحریک پوست از الکل ناچیز است. پتانسیل تحریک کننده الکل در ضد عفونی کننده های دست بسیار کم است. سابقه طولانی در استفاده از پوست اتانول به صورت روح جراحی (70-80٪ اتانول در آب) بدون نگرانی از تحریک پوست وجود دارد. یک آزمایش پچ پوستی که با 100٪ اتانول انجام شده ، هیچ اریتمی روی پوست سالم ندارد.
 
3- آیا الکل باعث ایجاد آلرژی می شود؟ نه
اگر پوست از قبل تحریک شده باشد ، الکل می تواند احساس سوزش ایجاد کند که با این وجود یک واکنش آلرژیک نیست و به پوست آسیب بیشتری نمی رساند. واکنشهای آلرژیک واقعی به الکل تاکنون تأیید نشده است.
 
4- آيا الكلول در پوست پوسته مي شود؟ نه
داده های علمی ثابت می کند که جذب پوستی اتانول ناچیز است. در یک مطالعه مقایسه ای استفاده از انسان ، که غلظت بالای اتانول روی پوست اعمال شده است ، هیچ یک از نمونه های خون ، از شانزده داوطلب انسانی گرفته شده ، سطح قابل تشخیصی از الکل را به نمایش نگذاشته است. جذب پوست اتانول ناچیز است ، در درجه اول به دلیل از بین رفتن پوست از طریق تبخیر. علاوه بر این ، ساختار مولکولی اتانول به جذب ضعیف پوست در پوست انسان کمک می کند. بسیاری از مطالعات علمی با کیفیت بالا در مورد نفوذ پوست در الکل ، ایمنی اتانول مورد استفاده در موضع را تأیید کرده اند.
 
5- آیا محصولات حاوی الکلی پوست آسیب می بینند؟ نه
برخلاف سایر مواد نگهدارنده محصولات مراقبت از پوست ، الکل در عرض چند ثانیه از سطح پوست تبخیر می شود. الکل به ایمنی میکروبیولوژیکی محصولات آرایشی موجود در بسته بندی کمک می کند ، اما به محض اینکه روی پوست بمالید ، به سرعت از بین می رود - نیمه عمر تبخیر اتانول از پوست فقط 11.7 ثانیه است. اکثر سایر داروهای ضد میکروبی بسیار بی ثبات نیستند و منجر به جذب پوست می شوند ، تجمع خطرات فزاینده ای از آسیب پوستی و واکنش های بعد از استفاده طولانی مدت از ماده ایجاد می کند. مطالعات انجام شده در مورد سمیت دهان و پوست (پوست) مواد نگهدارنده آرایشی نشان می دهد که الکل طبیعی غلیظ ، ملایم ترین پوست است. سمیت آن 10 برابر کمتر از بوتیل پارابن و 4 برابر کمتر از فنوکسی اتانول و چندین اسید آلی است. الکل بدون ایجاد خطر امنیت ، به ثبات محصول کمک می کند.
 
 
 
VERDICT
نشریات علمی نشان می دهد که حتی غلظت بالای الکل (50-95٪ اتانول) باعث خشکی پوست ، حساسیت یا سوزش پوست نمی شود و به طور قابل توجهی روی پوست نفوذ نمی کند. هیچ گونه آسیب پوستی همراه با استفاده منظم از الکل بر روی پوست وجود ندارد. غلظت الکل مورد استفاده در پوست طبیعی بارها کمتر است ، که نشان می دهد الکل موجود در محصولات آرایشی برای پوست بی خطر است. از نظر پوستی
مرجع:ثانیکالا

شناسه های هدیه برای هر darla

 کمی الهام بخش برای هدیه های متفکر. یک مورد عالی برای شکارچیان روند ، دوستداران فضای باز و خودتان پیدا کنید.

 
حضور شما بهترین حضور است ، بنابراین از خرید شوق خرید خودداری کنید. بر روی تصاویر کلیک کنید و ببینید چه چیزی را برای شما داریم. سپس بگذارید افکار خوب و خاطرات شاد شما را به هدایای مناسب راهنمایی کنند.
 
 
 
برای HUNTERS TREND
آخرین روند ، نوآوری های اخیر و مواد اولیه مهم. همه برای تحت تأثیر قرار دادن هدایای مد روز خود که همیشه می دانند چه چیزی داغ است می دانند. آنها را از کشف چیزهای جدید لذت ببرید.
 
 
برای زیبایی های خسته شده
مطمئناً شخصی در ذهن شما وجود دارد که واقعاً سزاوار آن مراقبت و مراقبت اضافی است. یک کارگر سخت ، مادر تازه وارد یا عزیز دیگری که دوست دارید بغل کنید. در اینجا برخی از درمان های سرسختانه و شدید برای لذت بردن و خراب کردن این پادشاهان و ملکه های زیبایی بدون موقت (به طور موقت) و کمک به بازیابی درخشش آنها انجام می شود.
 
 
 
 
برای طبقه منحصر به فرد
ارزش های کلاسیک برای افراد درجه یک. به آنها کمی لوکس بدهید. همراه با طراحی خوش طعم برای تزئین محیط خود. مواد درجه یک. و جلوه های چشمگیر
 
 
 
مردانه
از آنجا که مراقبت خوب از پوست برای نرمی نیز وجود دارد. ما از آقایان خواسته ایم تا موارد دلخواه واقعی خود را اعتراف کنند و لیستی از هدایای ضد آب را تهیه کنند تا انتخاب شما تسهیل شود. آنها قدردانی می کنند
 
 
 
برای عاشقان خارجی
عزیزم بیرون سرده. اما در صورتی که جستجوگر عزیز شما به دنبال ماجراجویی ، عاشق پیاده روی طولانی یا علاقه مندان به ورزش های زمستانی توجه نکرده باشید ، هنوز برخی از گزینه های امن فصل سرما آورده شده است تا از شیرین ، گونه های قرمز قرمز ، دست و لب خود مراقبت های شیرین و زیبایی شما را انجام دهند. . زیرا عشق مراقبت است.
 
 
 
+ برخی دیگر نمی توانند اشتباه کنند
همانطور که می گوید. خواه این یک هدیه لحظه آخری است که به دنبال آن هستید ، یا چیزی که شخصی را که از قبل تمام آن را دارد ، به دست آورید ، روی هر یک از این موارد شرط بندی کنید ، و اشتباه نخواهید کرد.
مرجع:ثانیکالا
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد